Перейти до основного вмісту

Безкоштовний онлайн курс з енергоаудиту в рамках проекту E-ETAP

Безкоштовний онлайн курс з енергоаудиту в рамках проекту E-ETAP

Безкоштовний онлайн курс з енергоаудиту в рамках проекту E-ETAP

Національне агентство з питань енергозбереження у Польщі (KAPE S.A) та Фонд збереження енергії у Польщі ( FPE) оголосили про початок ІІ фази навчального проекту польської технічної допомоги в Україні Е-ЕТАР, яка включає проведення безкоштовного онлайн курсу з енергоаудиту.

Метою проекту є підвищення професійної кваліфікації енергоаудиторів зі значним досвідом у сфері енергетичного аудиту будинків в Україні та поширення знань про енергоефективність.

Запрошуємо взяти участь у безкоштовному онлайн курсі усіх бажаючих, хто має інженерну освіту за спеціальностями, пов’язаними з будівництвом, опаленням та вентиляцією, енергетикою та архітектурою, а також студентів останніх курсів технічних спеціальностей.

ВАЖЛИВО! Кількість місць обмежена до 340 учасників, тож поспішайте ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ на курс.

Період навчання: 06.09.2021 - 31.10.2021 

Курс включає теоретичні відео-лекції, онлайн-консультації, тестові завдання та інші матеріали. 

Викладачами та авторами лекцій є учасники І фази проекту, які пройшли курс підвищення кваліфікації з енергетичного аудиту у Варшаві.

Програма курсу включає наступні теми:

1. Вступ. Інформація про проект E-ETAP. Мета, структура курсу та вимоги. Інформація про закон про охорону, використання та обробку особистих даних. Презентація лекторів.

2. Енергетична ефективність. Структура, типові технології та енергоспоживання житлових будинків в Україні. Комплексна термомодернізація житлових будинків. Фінансова оцінка та оптимізація запланованих заходів.

3. Політика енергоефективності у будівельній галузі ЄС та України. Фінансові інструменти - Фонд енергоефективності. Українські стандарти та законодавство у галузі термомодернізації будівель та енергетичного аудиту.

4. Основні методи та вимірювальні прилади в енергетичній діагностиці будівель. Моніторинг та аналіз фактичного споживання тепла та електроенергії.

5. Оцінка стану існуючої будівлі. Визначення втрат тепла через огороджувальні конструкції будівлі.

6. Енергоспоживання систем опалення та ГВП. Енергоспоживання систем вентиляції та охолодження повітря в будівлях, алгоритм розрахунку.

7. Енергетичний баланс будівлі.

8. Сертифікат енергоефективності будівлі.

9. Практичні розрахунки - приклад.

Нагадаємо, в рамках І фази 60 енергоаудиторів з України пройшли 10-денне навчання у Польщі у листопаді 2019 року – січні 2020 року.

ДОВІДКОВО. Навчальний проект з енергетичної ефективності та енергетичного аудиту в Україні Е-ЕТАР повністю фінансується Національним фондом охорони довкілля та водного господарства (NFOŚiGW) з головним офісом у Варшаві. 

Проект був схвалений Міністерством розвитку громад та територій України на початку 2019 року та реалізується у співпраці з Німецькою федеральною компанією GIZ. 

Детальніше про проект: http://bit.ly/2mt8h4F 

 

(0) Коментарі(в)