Перейти до основного вмісту

Міжнародний електроенергетичний форум: майданчик для експертних дискусій

Міжнародний електроенергетичний форум: майданчик для експертних дискусій

Міжнародний електроенергетичний форум: майданчик для експертних дискусій

Сьогодні в межах щорічної виставки  з енергетики Elcom Ukraine відбувся Міжнародний електроенергетичний форум, метою якого є створення майданчику для обміну досвідом серед професіоналів в галузі електроенергетики.

Єгор Фаренюк, технічний директор Фонду енергоефективності виступив з промовою під час урочистого відкриття форуму.

«Як відомо, енергоспоживання в житловому секторі є найбільшою складовою енергетичного балансу нашої країни. Саме тому, зараз дуже важливо та актуально впроваджувати відповідні механізми стимулювання енергоефективних практик. Зокрема, Фонд енергоефективності та його Програма «Енергодім» підтримує співвласників багатоквартирних будинків і надає гранти на реалізацію заходів з енергоефективності. За рік дії Програми — більше 200 ОСББ долучилися до співпраці, до кінця року очікуємо декілька десятків реалізованих комплексних проектів. Зараз спостерігаємо хорошу динаміку попиту на комплексні рішення в сфері житлової термомодернізації, не тільки утеплення, але й глибокої модернізації інженерних систем» — наголосив технічний директор.

Учасниками форуму стали більше 120 представників законодавчої та виконавчої влади України, дипломатичний корпус, фахівці інвестиційних фондів, топ-менеджмент вітчизняних та міжнародних компаній, члени галузевих асоціації та незалежні експерти енергетичної сфери.

Організатори наголошують, що захід став майданчиком, де були представлені найкращі практики міжнародних та вітчизняних проектів енергомодернізації та новітніх технологій в енергетичній галузі. А різноформатність комунікації під час форуму: доповіді, панельні дискусії, презентації інноваційних рішень та нетворкінг створили атмосферу взаємовигідного обміну досвідом і сприяли напрацюванню спільних рішень, подальшої кооперації.

«Такі профільні виставки і тематичні обговорення не тільки зміцнюють ділові стосунки, але й створюють хороші умови для обміну досвідом та ідеями, що в подальшому впливають на розвиток енергонезалежної України» — додає Єгор Фаренюк.

Основні теми обговорень стосувалися енергетичної галузі та її ролі на міжнародній арені, трансформації енергетичної системи України: цифрова енергетика і Smart–технології. 

Також дискутували щодо актуальності розвитку  сонячної енергетики, політики енергоефективності як для промислових об'єктів, так і для житлового сектору. Були панельні сесії щодо електротехнічної галузі (ЕІА) та дієвих практик, що забезпечують курс енергобезпечної країни.

 

Share:

(0) Коментарі(в)