Перейти до основного вмісту

Розпочався прийом заявок до Консультативної ради Фонду енергоефективності

Розпочався прийом заявок до Консультативної  ради  Фонду енергоефективності

Розпочався прийом заявок до Консультативної ради Фонду енергоефективності

26 червня 2020 року Дирекція Фонду енергоефективності ухвалила рішення про створення Консультативної ради та початок прийому заяв на включення до її складу від громадських організацій та експертів. 

Прийом заяв від претендентів, що хочуть увійти до складу дорадчого органу триватиме до 30 липня 2020 року включно.

Консультативна рада – це консультативно-дорадчий орган ДУ «Фонд енергоефективності», що створюється з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель в багатоквартирному житловому секторі. 

Консультативна рада формується  на громадських засадах строком на 2 роки.

Кількісний склад не може перевищувати 35 (тридцяти п’яти) осіб

До Консультативної ради можуть входити представники громадських об’єднань, асоціацій (в тому числі і всеукраїнських), союзів, спілок, асоціації підприємців тощо, досвідчені експерти у сфері енергоефективності, науковці, представники міжнародних організацій.

При відборі осіб до персонального складу Консультативної ради перевага надається особам, які мають більший досвід роботи та більш вагомий внесок у розвиток і реформу сектору енергоефективності будівель.

Учасниками Консультативної ради не можуть бути:

  1. власники приміщень у будинках, які наразі беруть або протягом останніх 3 (трьох) місяців приймали участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»;
  2. особи, що мають непогашену або незняту в установленому законом порядку судимість.

Як стати членом Консультаційної ради Фонду енергоефективності?

Щоб увійти до складу дорадчого органу Фонду ЕЕ, необхідно не пізніше 30 липня 2020 року подати до Фонду Заяву на включення до складу Консультативної ради Фонду енергоефективності та Згоду на обробку персональних даних.

Протягом 30 днів, після встановленого дедлайну  (30 липня 2020) Дирекція Фонду визначиться із переліком кандидатів, що увійдуть до складу Консультативної ради на найближчі 2 роки. Актуальну інформацію буде оперативно опубліковано на сайті Фонду ЕЕ.

Для завантаження:

  1. Форма заяви для фізичних осіб
  2. Форма заяви для юридичних осіб 
  3. Згода на збір та обробку персональних даних 

Для перегляду: 

  1. Вимоги до документів що подаються разом з  Заявою на включення до складу Консультативної ради для ФІЗИЧНИХ ОСІБ
  2. Вимоги до документів, що подаються разом з заявою Заявою на включення до складу Консультативної ради для ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Скановані копії заяви та супровідних документів до неї необхідно надіслати на адресу електронної пошти: info@eefund.org.ua з темою листа «Заява на включення до складу Консультативної ради ДУ «Фонд енергоефективності»» або в паперовому вигляді за адресою: 01033, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 72А.

Останнім днем відправлення електронних або паперових примірників документів є 30 липня 2020 року. Заяви, що будуть відправлені пізніше вказаної дати, залишатимуться без розгляду.

Протягом місяця після завершення прийому заяв Дирекцією буде сформовано персональний склад Консультативної ради та призначено її перше засідання, про що буде повідомлено кожного учасника, який увійде до її персонального складу, та додатково на офіційному сайті Фонду.

 

Положення про Консультативну раду Фонду енергоефективності та Оголошення про початок прийому заяв на включення до складу Консультативної ради  Фонду енергоефективності

 

 

Share:

(0) Коментарі(в)