Перейти до основного вмісту

Про партнерство і відбудову на зібранні Конфедерації будівельників України

Про партнерство і відбудову на зібранні Конфедерації будівельників України

Про партнерство і відбудову на зібранні Конфедерації будівельників України

Директор Фонду енергоефективності взяв участь у розширеному зібранні Конфедерації будівельників України. Напередодні Дня будівельника представники влади, будівельного бізнесу, партнери КБУ, а також керівники профільних бізнес-асоціацій та об’єднань обговорили тенденції галузі, зміни законодавства та головні виклики відбудови.

«Дякую всім дотичним до будівельної сфери за неймовірну стійкість і витримку. Вистояти в умовах війни і продовжувати будувати, відновлювати зруйноване, дбати про розвиток галузі — це прояв сили та незламності, — прокоментував Єгор Фаренюк. — Діяльність Фонду енергоефективності була б неможлива без професійної роботи будівельних компаній. Саме будівельники на високому рівні втілюють у життя проєкти наших бенефіціарів. Дякую, що разом з нами пліч-о-пліч будуєте енергонезалежну країну, якісно і швидко відновлюєте те, що нищить ворог».

Навіть під час повномасштабної війни Фонд енергоефективності продовжує активно працювати. Зокрема, вже відновився прийом нових заявок за Програмою «Енергодім» — для цього розробили спрощений варіант пакету «А». ОСББ, які беруть у ньому участь, отримують 40% компенсації за встановлення або модернізацію індивідуального теплового пункту і встановлення вузла комерційного обліку тепла. Крім того, Фонд завершує реалізацію пілотного етапу Програми «ВідновиДІМ», яка фінансується Європейським Союзом. Її учасникам Фонд надає гранти, що покривають 100% будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок бойових дій. Наразі команда готується до реалізації основного етапу цієї Програми — збирає необхідні дані щодо пошкоджень у регіонах.

Сьогодні вже понад 75 тисяч домогосподарств з різних куточків України стали учасниками програм Фонду. «Завдяки нашим спільним зусиллям тисячі родин мають можливість повернутись у своє відновлене житло, а десятки тисяч родин відчули переваги термомодернізованих будинків, — зазначив Єгор Фаренюк. — Втілюємо в життя важливі проєкти завдяки синергії зусиль всіх дотичних, дієвій співпраці з міжнародними донорами та українськими компаніями, завдяки використанню найкращих європейських практик і врахуванню реалій нашої країни. Вітаю з Днем будівельника і зичу нам усім якнайшвидшого переможного миру».

Учасники зібрання Конфедерації будівельників України поділилися власними напрацюваннями щодо майбутньої відбудови і виокремили головні напрями взаємодії. Адже саме спільне спрямування максимуму зусиль на ліквідацію всіх негативних наслідків війни допоможе побудувати вільне енергонезалежне майбутнє країни.

 

Нагадаємо, нещодавно Фонд спростив пакет «А» Програми «Енергодім»

Share:

(0) Коментарі(в)