Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності запрошує на онлайн форум

Фонд енергоефективності запрошує на онлайн форум

Фонд енергоефективності запрошує на онлайн форум

23 вересня 2020 року відбудеться другий Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності, який цьогоріч пройде онлайн.

Подія транслюватиметься сторінці Фонду у фейсбуці , всі охочі матимуть змогу долучитися до перегляду трансляції з 10:00 до 16:00 години.

Форум Фонду енергоефективності об'єднає представників державної та виконавчої влади країни, кращих українських та міжнародних експертів з енергоефективності в житловій сфері, а також співвласників багатоквартирних будинків, які впроваджують заходи з енергоефективності за підтримки Програми «Енергодім».

Основні теми для обговорень:

  1. міжнародний досвід енергомодернізації багатоповерхівок та практики української реформи енергоефективності
  2. успіхи реалізованих проектів за Програмою «Енергодім»‎
  3. можливості інститут проектних менеджерів: все про супровід проектів
  4. енергомодернізація будинків — інвестиції у місто та оновлення житлового фонду

Попередня Програма  Форуму

Спікерами Форуму будуть представники державної влади, зокрема Олексій Чернишов, міністр розвитку громад та територій України, Андрій Клочко, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Також до дискусії долучаться міжнародні експерти та партнери Фонду — Хлоя Алліо, керівниця операційного відділу «Економічне співробітництво, енергетика, інфраструктура та  навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні, Юрген Кайнхорст, начальник відділу співпраці зі Східною Європою та Центральною Азією Федерального  міністерства довкілля, охорони природи і ядерної безпеки Німеччини (BMU).

Також спікерами цьогорічного форуму будуть представники, голови ОСББ, які є учасниками Програми «Енергодім»‎ та міські голови, які активно впроваджують Програми підтримки ОСББ та розвивають інвестиції в сферу енергоефективності.

Що стати учасником(цею) Форуму, реєструватися не потрібно — потрібно просто вподобати сторінку Фонду у фейсбуці та відкрити її в час трансляції відповідної дискусії.

Форум Фонду енергоефективності — це майданчик для відвертих дискусій та обміну досвідом реалізації енергоефективних практик, що впливають на ощадність та екологічність експлуатації багатоповерхівок.   

«Вже вдруге наша команда організовує подію, де можна відверто подискутувати про актуальні енергоефективні практики в Україні та в інших європейських країнах. Звісно, ми і цьогоріч будемо говорити про успіхи та перспективи розвитку реформи енергоефективності та розкажемо про роль Фонду в цих процесах. Адже вже зараз до Фонду надійшли проекти на суму більше 1 млрд гривень. Тобто, актуальність енергомодернізації житлового фонду країни повністю виправдана» — наголошує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

2 EE Fund Forum Agenda

 

 

Share:

(0) Коментарі(в)