Перейти до основного вмісту

Наглядову раду Фонду_ЕЕ очолила Юлія Сабатюк

Наглядову раду Фонду_ЕЕ очолила Юлія Сабатюк

Наглядову раду Фонду_ЕЕ очолила Юлія Сабатюк

Наглядову раду ДУ “Фонд енергоефективності” сьогодні очолила Юлія Сабатюк, незалежна членкиня цього найвищого органу управління Фондом.

На цій посаді вона змінила Анджея Райкевіча, який наразі залишається у складі Наглядової ради.

***

Юлія Сабатюк -  експертка в сфері житлово-комунального господарства, має понад 20 років досвіду у сфері ЖКГ та енергоефективності. Активна учасниця реформування багатоквартирного житлового фонду в Україні.

За освітою пані Сабатюк - педагог. На початку 2000-х рр. вирішила змінити сферу на житлово-комунальну. З 2001 року Юлія Сабатюк займала посади голови правління деяких ОСББ, а у 2011 році була обрана очільницею Ради голів ОСББ м. Луцька. 

У 2015-2017 рр. працювала в проектах IRI, IFC, USAID в якості експертки з питань енергозбереження у багатоквартирних будинках створення і діяльності ОСББ. 

Посаду незалежної членкині Наглядової ради Фонду_ЕЕ Юлія Сабатюк зайняла з початку діяльності Фонду у грудні 2018 року.

Її призначення відбулося внаслідок ротації членів Наглядової ради: таким чином Анджей Райкевіч, який раніше був очільником Наглядової ради продовжить роботу в якості одного з його членів.

Довідково. Наглядова рада є найвищим органом управління ДУ “Фонд енергоефективності”. Наглядова рада здійснює захист прав засновника, кредиторів, донорів та кінцевих бенефіціарів Фонду, забезпечує виконання цілей Фонду та здійснює нагляд за управлінням Фонду.

Наглядова рада Фонду енергоефективності формується з двох представників Уряду, двох незалежних членів і одного представника міжнародних донорів.  

(0) Коментарі(в)