Перейти до основного вмісту

Представники різних країн світу обговорили енергоефективні заходи в Парижі

Представники різних країн світу обговорили енергоефективні заходи в Парижі

Представники різних країн світу обговорили енергоефективні заходи в Парижі

З 30 вересня по 1 жовтня у Франції відбулось щорічне засідання Спеціальної робочої групи по «зеленим» діям Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD).  

Участь у щорічному засіданні взяли представники  країн регіону Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії, держави-члени Організації економічного співробітництва та розвитку, а також партнерські організації, громадські організації та представники приватного сектору.

Співголовуючим на заході був  Юрген Кайнхорст, представник Федеративного міністерства екології Німеччини, що є одним із донорів Фонду енергоефективності та відіграв дуже важливу роль у його створенні.

В рамках блоку, присвяченого екологічним фондам, що працюють у різних країнах,  Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала Фонд енергоефективності як нещодавно створену нову інституцію, діяльність якої сфокусована на підтримці енергоефективних заходів для багатоквартирного житлового сектору. 

Директор Фонду енергоефективності зазначила, що реалізація програми “Енергодім”, має значно покращити екологічний стан країни за рахунок зменшення споживання газу. Вона ознайомила членів засідання з ключовими етапами впровадження програми, і зазначила, що за 5 років очікується впровадження проектів Фонду енергоефективності щонайменше у 16 000 будинків. 

“Основна задача Фонду та Уряду в цілому - це покращення життя населення шляхом заощадження коштів на енергоносіях. В результаті імплементації програми “Енергодім” співвласники багатоповерхівок отримають не лише значну економію, а й поліпшать зовнішній вигляд будинків, підвищать комфорт проживання та значно продовжать строк експлуатації будівлі”- зазначила Юлія Головатюк-Унгуряну.

Прeдставники країн-членів OECD та запрошені експерти відзначили значний прорив України в напрямку підтримки енергоефективності, а також створення Фонду енергоефективності за найкращими світовими практиками, зокрема у сфері корпоративного управління.

Для того, щоб стати учасником Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”, необхідно подати Заявку та супровідні документи через відділення банку-партнеру: http://bit.ly/2zmee6j

Ознайомитись із повним текстом Програми «ЕНЕРГОДІМ» та додатками до неї можна за посиланням: http://bit.ly/2MvjzkE

Детально про те, з чого розпочати кроки до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок на сторінці програми «ЕНЕРГОДІМ»: http://bit.ly/2TVkaNi

1

2

(0) Коментарі(в)