Перейти до основного вмісту

Якісна реалізація енергоефективних проектів за програмою “Енергодім” потребує залучення кваліфікованих підрядників

Якісна реалізація енергоефективних проектів за програмою “Енергодім” потребує залучення кваліфікованих підрядників

Якісна реалізація енергоефективних проектів за програмою “Енергодім” потребує залучення кваліфікованих підрядників

Якісна реалізація енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках за програмою “Енергодім” потребує залучення досвідчених кваліфікованих підрядних організацій. 

На цьому наголосив Дмитро Сирих, виконуючий обов`язки технічного директора Фонду енергоефективності під час виступу на Construction Products Forum 1.0 в рамках виставки KyivBuild Ukraine, що відбулася 16 лютого.

Головна тема заходу: “Державний ринковий нагляд за будівельними виробами в Україні”, організатором якого виступила Конфедерація будівельників України (КБУ).

Учасниками заходу стали представники КБУ, Державної інспекції архітектури та містобудування України, Мінрегіону, Мінекономіки, Фонду енергоефективності, Офісу ефективного регулювання BRDO, GIZ, громадської спілки “Міждержавна Гільдія Інженерів-Консультантів” (МГІК), профільних українських асоціацій, бізнес, науковці та депутати.

2

За словами Дмитра Сирих, Фонд енергоефективності останні декілька років створював спеціалізований ринок, який зараз дуже гостро потребує фахових спеціалістів – людей, які вміють професійно проектувати та будувати. 

Основним клієнтом є ОСББ і можливості бути професійним замовником у них немає, саме тому є необхідність залучати та формувати ринок будівельних підрядників, які можуть якісно здійснювати роботи в межах програми “Енергодім”. Важливо, що відбір підрядників проводить безпосередньо - ОСББ, а закупівлі послуг проводяться без обов`язкового проведення тендеру”, - зазначив Дмитро Сирих.

1

Виконуючий обов`язки технічного директора Фонду енергоефективності також анонсував створення у цьому році в тестовому режимі маркетплейсу - відкритого майданчика для учасників ринку термомодернізації будинків, за допомогою якого ОСББ-учасники програми “Енергодім” зможуть знайти підрядників робіт та обладнання, а виробники – запропонувати свої матеріали та послуги.

Лев Парцхаладзе, президент КБУ зазначив, що метою проведення таких заходів є створення платформи для обговорення найактуальніших питань будівельної галузі та ефективної взаємодії влади та бізнесу.

Семен Кривонос, голова Державної інспекції архітектури та містобудування України додав, що взаємодія держави та бізнесу в будівництві - це фундамент безпечного та комфортного простору для українців.

Нагадаємо, 11 лютого Фонд енергоефективності та КМДА обговорили можливість підписання меморандуму як важливого кроку для співпраці в напрямку підвищення енергоефективності житлового сектору.

Детальніше про програму “Енергодім” – https://energodim.org/

 

(0) Коментарі(в)