Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності підписав 3 меморандуми на Рівненщині

Фонд енергоефективності підписав 3 меморандуми на Рівненщині

Фонд енергоефективності підписав 3 меморандуми на Рівненщині

7 грудня відбувся Форум для ОСББ у Рівному за участі Фонду енергоефективності. Організатором заходу виступила ГО “Рада голів ОСББ міста Рівне” за участі регіональних представників ОСББ.

Форум відкрив Володимир Хомко, міський голова Рівного. Він привітав  присутніх з Днем місцевого самоврядування та зазначив, що за останні майже десять років рівень енергоспоживання у житловому секторі міста зменшився у 1,9 раз, тобто, майже вдвічі. За його словами, ця динаміка стала можливою завдяки фінансовій підтримці міських програм. 

В рамках Форуму відбулось підписання Меморандумів про співпрацю між Фондом енергоефективності та Корецькою, Здолбунівською,а також Сарнською міськими радами Рівненської області.

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності розповіла про допомогу з адаптації місцевих програм від Фонду та зазначила, що Рівне стало одним із перших міст, де схвалено програму співфінансування енергоефективних заходів для ОСББ, що працює разом з програмою “Енергодім”. Міська програма Рівного  передбачає відшкодування кредитної ставки чи тіла кредиту. Розмір компенсації становить 5% тіла кредиту для перших 300 учасників та 20% для 301-го і наступних, але не більше 1,5 млн грн. Обов’язковою умовою для ОСББ  є надання листа-підтвердження від Фонду енергоефективності про рішення на виплату Гранту.

Оксана Бучер, керівник юридичного відділу Фонду розповіла учасникам зустрічі про заходи, що є  необхідними для участі у програмі “Енергодім”, найбільш важливі документи Програми та особливості оформлення рішень ОСББ.  

Наталія Гарна, начальник відділу розробки фінансових інструментів Фонду енергоефективності  ознайомила присутніх з енергоефективними заходами, що підлягають відшкодуванню та обмеженнями, які виникають при наданні грантів. 

 Нагадаємо, що раніше програму “Енергодім” презентували на Форумі “Фінансування енергоефективних заходів для ОСББ за принципом “револьверного фонду”

1

2

3

 

 

(0) Коментарі(в)