Перейти до основного вмісту

Місто Тульчин стало партнером Фонду енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

Місто Тульчин стало партнером Фонду енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

Місто Тульчин стало партнером Фонду енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

8 вересня 2020 року Фонд енергоефективності та міська рада Тульчина дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю в межах Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

Підписанти домовилися разом  підтримувати та розвивати ініціативи, що стимулюють енергомодернізацію багатоповерхівок у регіоні. 

В день підписання Меморандумів також відбулася онлайн-презентація  Програми «Енергодім» для ініціативних ОСББ Тульчинської громади.

«Фонд активно розширює мережу міст-партнерів, які хочуть покращувати енергоеефктивність багатоповерхівок. Зараз до Програма «Енергодім» з Вінницької області подана лише одна заявка, але ми переконані, що наша тісна взаємодія з містами цього регіону змінить ситуацію. Адже спільна підтримка ініціативних ОСББ, особливо фінансова — буде сприяти росту кількості проектів термомодернізації будинків, а отже — і оновленню житлового фонду та покращенню якості життя його мешканців» коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

«Реформа децентралізації надала громадам додаткові фінансові інструменти для розвитку, і разом з тим,  додаткові джерела витрат на утримання значної інфраструктури. Саме тому, питання енергоефективності та зменшення витрат бюджетних коштів на купівлю енергоресурсів, є одним із пріоритетних напрямків розвитку ОТГ. Для досягнення цілей енергоефективності громада працює в різних напрямках, це не тільки фінансування з місцевого бюджету, але й  залучення грантових  коштів, участь у проектах співфінансування заходів з енергозбереження з державного та  обласного бюджетів та коштів міжнародних фінансових організацій. Тільки спільними зусиллями держави, місцевого самоврядування та наших іноземних партнерів ми зможемо створити успішні та енергонезалежні громади, які мають стати  міцним фундаментом  нашої держави» наголошує Валерій Весняний, Тульчинський міський голова

Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала актуальні можливості Програми «Енергодім» для об'єднань співвласників, зокрема розповіла про нові зміни, які вступили в дію на початку серпня. Нагадаємо, що з 4 серпня діє нова редакція Програмі «Енергодім», що передбачає значні спрощення в подачі заявок та залучення професійного супроводу проекту енергомодернізації будинку за підтримки Фонду.

 

Нагадаємо, що наприкінці серпня міська рада Українки та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю

 

Share:

(0) Коментарі(в)