Перейти до основного вмісту

Маркетплейс Фонду енергоефективності: можливості для компаній, переваги для ОСББ

Маркетплейс Фонду енергоефективності: можливості для компаній, переваги для ОСББ

Маркетплейс Фонду енергоефективності: можливості для компаній, переваги для ОСББ

21 квітня на платформі Конфедерації будівельників України Фонд енергоефективності провів вебінар «Маркетплейс: можливості для компаній, переваги для ОСББ». Представники бізнесу дізналися про механізм роботи інноваційної платформи, покликаної стати комунікаційним майданчиком для ОСББ, виконавців робіт і будівельних компаній, які беруть участь у програмах Фонду енергоефективності.

«Ми створили маркетплейс, щоби надати можливість впроваджувати заходи за нашими програмами якісно і максимально оперативно, — зазначив Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності. — На цьому майданчику представлені виробники матеріалів і обладнання, а також надавачі послуг, зокрема проєктувальники. Тому він стане в пригоді не тільки ОСББ, а й всім учасникам будівельного ринку. Ми вдячні GIZ — нашим партнерам, які допомагали впроваджувати цю ідею в життя. Маркетплейс створений за сприяння їхнього проєкту “Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні”. Сьогодні онлайн-платформа вже працює — запрошуємо долучатися до відновлення та енергомодернізації України».

На порталі Фонду енергоефективності можуть реєструватися представники будівельного ринку — енергоаудитори, проєктувальники, фахівців технічного та авторського нагляду, будівельні організації, виробники обладнання та матеріалів, а також об’єднання співвласників багатоквартирних будинків — учасники програм Фонду. Зареєструвавшись і розмістивши оголошення про надання послуг або продаж товарів, компанія отримуватиме запити від ОСББ. Крім того, вона сама може відгукуватися на оголошення ОСББ, які шукають фахівців і обладнання. На маркетплейсі вже створюється каталог необхідних під час термомодернізації та відновлення житлових будинків обладнання і будівельних матеріалів. Це теплоізоляційні матеріали, системи утеплення, вікна і двері, обладнання для систем опалення та газові котли тощо. Представники бізнесу можуть додавати і власні категорії — Фонд відкритий до пропозицій.

«Впровадження такого інструменту вкрай необхідне і важливе, адже це безпосередньо сприятиме ефективній та оперативній відбудові нашої країни, — прокоментував Олександр Червак, виконавчий директор КБУ. — Україна працює над повною цифровізацією всіх процесів, і будівельна галузь не виняток. Завдяки цій онлайн-платформі співпраця між бізнесом та ОСББ стане набагато простішою, а спільними зусиллями ми відбудуємо та побудуємо європейську Україну!».

На маркетплейсі працюватиме прозорий механізм відгуків від ОСББ надавачам послуг, який сприятиме максимально якісному рівню надання послуг. Зручний каталог для розміщення виробниками обладнання та матеріалів із зазначенням регіонів роботи також допомагатиме ОСББ зробити остаточний вибір. Реєстрація на порталі відбувається за допомогою сервісу id.gov.ua, що слугуватиме додатковим засобом верифікації.

Онлайн-майданчик Фонду енергоефективності формуватиме прозору комунікацію у ланцюжку ОСББ — виконавець робіт — будівельна компанія. Для бізнесу це відмінна можливість презентувати свою компанію і знаходити цікаві проєкти, стаючи частиною важливих ініціатив — енергомодернізації та відбудови країни.

Якщо ви — представник бізнесу або ОСББ — маєте додаткові запитання, фахівці Фонду енергоефективності готові допомогти. Залишайте свої контактні дані на сторінці маркетплейсу та очікуйте на дзвінок. Також за інформацію звертайтеся до відділу сталого розвитку rozvytok@eefund.org.ua

Детальніше ознайомитися з роботою маркетплейсу: https://marketplace.energodim.org/

 

Share:

(0) Коментарі(в)