Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності обрав керівника підрозділу внутрішнього аудиту

Фонд енергоефективності обрав керівника підрозділу внутрішнього аудиту

Фонд енергоефективності обрав керівника підрозділу внутрішнього аудиту

Завершився конкурсний відбір на керівну посаду внутрішнього аудитора Фонду енергоефективності. Серед усіх претендентів на посаду керівника, перемогу отримала Лілія Куришко.

Лілія Куришко працювала в Головному управлінні Міндоходів у Житомирській області впродовж 2014-2015 рр, а також була заступницею голови Державної податкової адміністрації у Дніпропетровській області впродовж 2011-2014 рр. Впродовж 2020-2011 працювала в Державній податковій адміністрації у Житомирській області, мала кар’єрний ріст від начальниці управління до першої заступниці голови адміністрації.  Має викладацький досвід.

Освіту здобула в Житомирському державному технологічному  університеті та в Київському державному економічному університеті. Має ступінь кандидата економічних наук.

Керівник підрозділу внутрішнього аудиту призначається Наглядовою радою та звітує Наглядовій раді, в подальшому - керує відповідним підрозділом внутрішнього аудиту, зокрема: 

  1. Розробляє, затверджує та супроводжує політику підрозділу внутрішнього аудиту з Наглядовою радою;
  2. Оцінює контроль відповідності діяльності Фонду вимогам законодавства та внутрішнім правилам Фонду;
  3. Розробляє, впроваджує та моніторить річний план аудиту, запроваджує підходи до оцінки контролю за діяльністю Фонду на основі визначення ризиків та пріоритетів
Share:

(0) Коментарі(в)