Перейти до основного вмісту

Кабмін призначив нового члена Наглядової ради Фонду енергоефективності

Кабмін призначив нового члена Наглядової ради Фонду енергоефективності

Кабмін призначив нового члена Наглядової ради Фонду енергоефективності

Новим членом Наглядової ради Фонду енергоефективності від Кабінету Міністрів України став Олександр Бутенко — заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. Відповідне розпорядження Кабмін підписав 21 березня 2023 року.

В Уряді Олександр Бутенко, зокрема, координує виконання завдань та функцій Міністерства з формування та реалізації державної політики у сферах житлово-комунального господарства, управління побутовими відходами, забезпечення енергетичної ефективності будівель.

Олександр Бутенко закінчив юридичний факультет Національної академії внутрішніх справ, отримав ступінь магістра з фінансового ринку в Українському інституті розвитку фондового ринку Київського національного економічного університету імені В. Гетьмана, а також магістра з економіки в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Працював помічником Міністра інфраструктури України, заступником директора з питань роботи з контрагентами дочірньої компанії «Газ України» НАК «Нафтогаз України», у структурах НАК «Нафтогаз України». Є членом Національної асоціації адвокатів України.

Наглядова рада — найвищий орган управління Фонду енергоефективності. Вона захищає права засновника, кредиторів, донорів і кінцевих бенефіціарів Фонду, забезпечує виконання цілей установи та здійснює нагляд за її управлінням. Наглядова рада Фонду енергоефективності формується з двох представників Уряду, двох незалежних членів і одного представника міжнародних донорів. Члени Наглядової ради обираються на п’ятирічний термін.

Нагадаємо, у лютому Наглядова рада затвердила зміни до програм Фонду.

(0) Коментарі(в)