Перейти до основного вмісту

Затверджено новий склад Консультативної ради Фонду енергоефективності

Затверджено новий склад Консультативної ради Фонду енергоефективності

Затверджено новий склад Консультативної ради Фонду енергоефективності

Дирекція Фонду енергоефективності затвердила кількісний і персональний склад Консультативної ради. До нового складу дорадчого органу увійшли 17 учасників.

Нагадаємо, що прийом заяв від громадських організацій та експертів тривав місяць — до 4 серпня включно. З переліком учасників нового складу Консультативної ради Фонду енергоефективності можна ознайомитися тут

Консультативна рада — це консультативно-дорадчий орган Фонду, створений для підтримки інструментів стимулювання і реалізації заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності багатоквартирних житлових будинків. Консультативна рада формується на громадських засадах строком на два роки.

«Дякую всім учасникам відбору за активну позицію, за готовність до співпраці та вітаю у складі Консультативної ради, — прокоментував Єгор Фаренюк, директор Фонду енергоефективності. — Нас чекає розв’язання складних, але надважливих завдань, головна місія яких — підвищення енергетичної ефективності житла в Україні. Отже — побудова енергонезалежної країни. Впевнений, що досвідченість та експертність, а також ініціативність допомагатимуть на цьому шляху».

Організаційною формою роботи Консультативної ради є засідання та обговорення. Засідання проводяться за необхідності, але не рідше одного разу на три місяці. Головує на них директор Фонду, за його відсутності фінансовий або технічний директор, який його заміщує.

Додамо, що Дирекція Фонду здійснюватиме постійний моніторинг та аналіз якості роботи Консультативної ради.

Положення про Консультативну раду Фонду енергоефективності

 

(0) Коментарі(в)