Перейти до основного вмісту

Нові можливості комунікації: Фонд-ОСББ та ОСББ-Фонд

Нові можливості комунікації: Фонд-ОСББ та ОСББ-Фонд

Нові можливості комунікації: Фонд-ОСББ та ОСББ-Фонд

З 5 жовтня 2020 в дію вступила нова редакція Програми «Енергодім», що передбачає значні спрощення процедур участі ОСББ у Програмі, а також додаткові можливості для комунікації з Фондом.

Зокрема, подання Заявок №2, №3, №4 та №5 також можна здійснювати безпосередньо до Фонду, без залучення функцій банків-партнерів. 

Крім того, установа запроваджує нові підходи в комунікації з ОСББ. 

З метою налагодження ефективної взаємодії між ОСББ та Фондом, передбачені такі способи комунікації: 

  1. за ініціативою ОСББ-учасників Програми: вхідні дзвінки/запити від представників ОСББ, в тому числі від осіб, які супроводжують проекти з реалізації заходів з енергоефективності, регіональних радників;
  2. за ініціативою Фонду: вихідні дзвінки/повідомлення від Фонду - у разі надсилання повідомлень за результатами розгляду заявок.

Тобто, відтепер Фонд сповіщає ОСББ, які подають документи та є учасниками Програми, про відповідні рішення щодо Заявки у телефонному режимі. А також  надсилатимуть відповідне повідомлення у письмовому паперовому вигляді (поштою) та на електронну адресу, як це відбувалося раніше.

Такі нововведення значно спрощують спілкування та будуть сприяти оперативній роботі співвласників та фахівців Фонду.

«Цієї осені Фонд енергоефективності запровадив новий підхід в комунікації з представниками ОСББ. Тепер ми пропонуємо більше безпосередньої комунікації в телефонному режимі та в режимі електронного листування для учасників Програми, які хочуть отримати детальну інформацію про статус Заявки, або уточнити деталі щодо виправлень і зауваження до документів. Це, знову ж таки, сприятиме оперативній комунікації та побудові клієнтоорієнтованого підходу в нашій роботі» — коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Як фахівці Фонду відповідають на запити та через які канали ОСББ може звернутися до Фонду: 

Канали комунікації ОСББ-Фонд

 

Зауважимо, що з серпня 2020 року для ОСББ доступною є опція направлення виправлених документів напряму до Фонду, а не через банк-партнер. Детальніше про це ми писали в матеріалі Як ОСББ може направити виправлені документи заявки до Фонду

Також редакція Програми від 30 вересня 2020 року передбачає можливість вказувати контакту інформацію менеджера з супроводу проекту в Заявці. Це дозволить швидко здійснювати комунікацію між фахівцями Фонду та відповідальними особами-представниками ОСББ.

 

Нагадаємо, що детальні роз'яснення про зміни в Програмі опубліковано на сайті Фонду 


 

Share:

(0) Коментарі(в)