Перейти до основного вмісту

Директор Фонду енергоефективності презентувала програму “Енергодім” на Всеукраїнській практичній конференції в Одесі

Директор Фонду енергоефективності презентувала програму “Енергодім” на Всеукраїнській практичній конференції в Одесі

Директор Фонду енергоефективності презентувала програму “Енергодім” на Всеукраїнській практичній конференції в Одесі

 

5-6 вересня в Одесі відбулась Всеукраїнська практична конференція “Нові правила взаємовідносин співвласників, управителів та надавачів житлово-комунальних послуг в сучасних законодавчих умовах”. Участь в заходів взялаі Юлія Головатюк-Унгуряну, директор Фонду енергоефективності. 

Метою конференції стало обговорення процесу загальнодержавної Стратегії розбудови ринку управління багатоквартирними будинками та розвиток житлово-комунальної галузі в цілому. 

Учасниками заходу також стали Міністр розвитку громад та територій, представники органів державної влади, органи місцевого самоврядування, міжнародні партнери Асоціації, управителі багатоквартирними будинками - керівники керуючих компаній і комунальних підприємств, голова Асоціації ОСББ.

Юлія Головатюк Унгуряну, директор Фонду енергоефективності презентувала Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”, розповіла про основні кроки ОСББ для отримання гранту та окреслила переваги, що отримають ОСББ завдяки впровадженню енергоефектиних заходів. 

Вона нагадала, що з 3 вересня цього року Фонд енергоефективності вже приймає заявки від ОСББ. Подавати заявки можна через усі відділення банку-партнера http://bit.ly/2zmee6j

"Ключове завдання Фонду енергоефективності - допомогти жителям багатоквартирних будинків покращувати умови свого життя, економити на енергоресурсах і менше платити за комунальні послуги", - зауважила  Юлія Головатюк-Унгуряну. 

Під час конференції учасники детально обговорили ролі муніципалітетів у розвитку ринку управління багатоквартирними будинками, розглянули європейський досвід у системі управління житловим фондом та участь Управителів у процесах термомодернізації та санації багатоповерхівок.

Нагадаємо, що Повний текст Програми «Енергодім» та додатки за посиланням: http://bit.ly/2MvjzkE

Заявки подаються через усі відділення банка-партнера: http://bit.ly/2zmee6j

Детально про те, з чого розпочати кроки до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок на сторінці програми "Енергодім": http://bit.ly/2TVkaNi

Презентація програми "Енергодім" в ОдесіПрезентація програми "Енергодім" в ОдесіПрезентація програми "Енергодім" в ОдесіПрезентація програми "Енергодім" в ОдесіПрезентація програми "Енергодім" в ОдесіПрезентація програми "Енергодім" в Одесі

 

(0) Коментарі(в)