Перейти до основного вмісту

Перше громадське обговорення Програми "Енергомодернізація багатоквартирних будинків" відбулося в Києві

Перше громадське обговорення Програми "Енергомодернізація багатоквартирних будинків" відбулося в Києві

Перше громадське обговорення Програми "Енергомодернізація багатоквартирних будинків" відбулося в Києві

Відбулося перше громадське обговорення проекту Програми часткового відшкодування вартості заходів з енергоефективності "Енергомодернізація багатоквартирних будинків".

Круглий стіл із представниками ОСББ, місцевої влади та експертами в галузі енергозбереження, енергоефективності та ЖКГ відбувся 13 травня в офісі Фонду енергоефективності.

Обговорення проекту Програми Фонду енергоефективності

Учасники зустрічі обговорили особливості грантової політики Фонду та фінансування проектів, етапи реалізації проектів, процедури подання заявки на участь в програмі, співпрацю з банками-партнерами та ін..

Юлія Головатюк-Унгуряну представила основні принципи та положення Програми "Енергомодернізація багатоквартирних будинків". За її словами, в червні дирекція планує подати на затвердження Наглядовій раді остаточний проект Програми, а на початку липня укласти договорів з IFC та принаймні одним банком-партнером. Всі ці кроки дозволять ОСББ приступити до подання заявок на отримання грантів.

Обговорення проекту Програми Фонду енергоефективності

На сайті Фонду буде опублікована повна версія затвердженої Наглядовою радою Програми, інформація про банки-партнери та форма для подання заявок від ОСББ. Крім того, Фонд обов’язково опублікує рекомендації для ОСББ, а регіональні консультанти IFC надають консультації об’єднанням щодо підготовки усіх необхідних документів, - розповіла директор Фонду.

За її словами, наразі до Фонду вже активно надходять пропозиції до проекту Програми, які будуть враховані при формуванні остаточного варіанту документу: "Для нас дуже цінні пропозиції та зауваження від ОСББ, бо вони є нашими клієнтами. Ми постійно працюємо над вдосконаленням процедур та закликаємо усіх зацікавлених осіб долучитися до роботи над проектом Програми".

Обговорення проекту Програми Фонду енергоефективності

До першого публічного обговорення проекту Програми Фонду долучилися більше 50 учасників з Миргорода, Черкас, Запоріжжя, Херсона, Мукачева, Маріуполя, Одеси, Дніпра, Чернігова, Броварів, Вишневого, Сум, Світловодська та Києва.

За результатами першої зустрічі Фонд отримав декілька десятків запитань, а також пропозиції щодо доопрацювання проекту Програми та її подальшої реалізації.

Наступне громадське обговорення проекту Програми разом з експертами відбудеться 20 травня в офісі  Реанімаційного Пакету Реформ, 23 травня - з ОСББ, з представниками місцевої влади та ОТГ - 4 червня.

***

Для довідки:

Програма визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» грантів для здійснення заходів з енергоефективності у багатоквартирних будинках, в яких створено ОСББ.

Письмові зауваження і пропозиції до проекту Програми можна надсилати до 20 травня 2019 року на електронну адресу info@eefund.org.ua з темою листа "Проект програми Фонду енергоефективності".


 

(0) Коментарі(в)