Перейти до основного вмісту

Маркетплейс Фонду енергоефективності — швидка і комфортна реалізація проєктів

Маркетплейс Фонду енергоефективності — швидка і комфортна реалізація проєктів

Маркетплейс Фонду енергоефективності — швидка і комфортна реалізація проєктів

Вебінар «Маркетплейс Фонду енергоефективності: переваги для ОСББ» 9 травня провели фахівці Фонду. Представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків отримали детальну інструкцію з користування онлайн-платформою та дізналися про всі можливості, які вона надає.

Під час участі в обох програмах Фонду енергоефективності — «Енергодім» і «ВідновиДІМ» — ОСББ стикаються з проблемою пошуку професійних підрядників та якісних матеріалів. Маркетплейс покликаний допомогти розв’язати це питання: тут публікуються тільки перевірені компанії, а також матеріали, які відповідають стандартам сучасної будівельної сфери. Фонд розробив онлайн-майданчик спільно з проєктом «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ.

«Ми створили маркетплейс для об’єднання надавачів і отримувачів послуг у межах програм, які реалізуємо, — прокоментував Ігор Кречкевич, технічний директор Фонду енергоефективності. — Протягом останніх років часто отримували запити від ОСББ — наших єдиних бенефіціарів — щодо пошуку підрядних організацій. Але така рекомендація протирічить політиці Фонду, який жодним чином не впливає на вибір об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Онлайн-платформа, на якій можуть розміщувати свої пропозиції компанії з відповідними сертифікатами, допоможе учасникам наших програм. ОСББ зможуть шукати тут виконавців робіт відповідно до своїх потреб. Впевнені, що майданчик формуватиме прозору комунікацію, а отже — сприятиме якнайшвидшій модернізації країни. Вдячні нашим партнерам — GIZ — за ефективну допомогу у реалізації цієї ініціативи».

Реєстрація на порталі відбувається за допомогою сервісу id.gov.ua. Авторизуючись в особистому кабінеті, ОСББ можуть додавати та редагувати дані про свій будинок, зазначати перелік енергоефективних заходів, які реалізують, оціночну вартість проєкту (відповідно до енергоаудиту) та іншу інформацію. Крім того, мають змогу створювати нові оголошення, редагувати наявні, переглядати пропозиції та відповіді виконавців робіт на власні оголошення, писати повідомлення та підтверджувати співпрацю. Після завершення співпраці ОСББ можуть написати відгук про виконавця робіт. Такий зворотній зв’язок бачитимуть й інші об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, що сприятиме максимально якісному рівню надання послуг.

Зручна платформа для користування ОСББ допомагатиме оперативно реалізовувати енергоефективні та відбудовні проєкти. На онлайн-майданчику представники ОСББ можуть шукати надавачів послуг, зокрема енергоаудиторів, проєктувальників, фахівців з технічного нагляду, а також будівельні компанії та підрядні організації. На маркетплейсі, зокрема, створений каталог товарів зі всім необхідним для термомодернізації та відновлення багатоквартирних будинків (теплоізоляційні матеріали, системи утеплення, вікна і двері, обладнання для систем опалення та газові котли тощо). Зручні фільтри з характеристиками товарів або територією роботи надавача послуг пришвидшують пошук необхідних опцій. Каталог надавачів послуг і товарів постійно розширюється.

Якщо маєте пропозиції щодо покращення роботи платформи — Фонд енергоефективності чекає на ваші відгуки. Ми відкрити до нових ідей, які дадуть змогу реалізовувати важливі проєкти якомога ефективніше. Маркетплейс вже працює — долучайтеся!

Більш детально ознайомитись із роботою маркетплейсу: marketplace.energodim.org

Share:

(0) Коментарі(в)