Перейти до основного вмісту

1 грудня відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності

1 грудня відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності

1 грудня відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності

1 грудня в межах XIV Всеукраїнського Форуму ОСББ відбудеться ІІІ Всеукраїнський форум Фонду енергоефективності — запрошуємо всіх представників проактивної спільноти!

Тут ви дізнаєтеся все про діючі програми Фонду — «Енергодім» і «ВідновиДІМ». Хто може приєднатися до цих ініціатив? Які документи необхідні та як їх правильно оформити? Який розмір гранту? Які останні зміни у програмах вже діють? Як трансформуватимуться ці ініціативи?

Голови ОСББ, які вже брали участь у програмах Фонду, поділяться власним досвідом і нададуть поради тим, хто планує термомодернізовувати або відновлювати свої будинки.

Також у межах Форуму анонсують основні засади нової Програми «ГрінДІМ», спрямованої на підтримку застосування відновлюваних джерел енергії у житловому секторі.

Коли 

1 грудня 2023 року

10:00 — 10:40 — політична панель за участю Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, донорів, партнерів і дирекції Фонду енергоефективності

10:40 — 12:30 — «Енергодім» (спікери — голова Наглядової ради Фонду енергоефективності Юлія Сабатюк, перший заступник міського голови Новояворівська, в минулому — управителька будинків Галина Джулай)

12:30 — 14:00 — «ВідновиДІМ» і «ГрінДІМ» (спікери Фонду енергоефективності — директор Єгор Фаренюк, в. о. технічного директора Дмитро Сирих, начальник відділу підтримки клієнтів та супроводу проєктів Тарас Оборонов)

 

Реєстрація на Форум: https://forms.gle/TkTQKDjNSSpjJBT47

 

Share:

(0) Коментарі(в)