Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності та Міждержавна гільдія інженерів-консультантів дистанційно підписали Меморандум про співпрацю

Фонд енергоефективності та Міждержавна гільдія інженерів-консультантів дистанційно підписали Меморандум про співпрацю

Фонд енергоефективності та Міждержавна гільдія інженерів-консультантів дистанційно підписали Меморандум про співпрацю

Днями Міждержавна гільдія інженерів-консультантів підтримала реалізацію масштабних проектів з комплексної модернізації житла в межах партнерства з Фондом енергоефективності. 

Меморандум про співпрацю підписали Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду та Олександр Непомнящий, Президент Громадської спілки “Міждержавна гільдія інженерів-консультантів”.

Метою Меморандуму є взаємодія команди Фонду та Громадської спілки задля співробітництва у сфері енергоефективності, будівництва, енергетичного менеджменту і систем управління якістю відповідно до законодавства України, національних стандартів, кращих вітчизняних та світових практик.

Єгор Фаренюк, технічний директор Фонду енергоефективності 

“Фонд енергоефективності співпрацює з асоціаціями-лідерами різних галузей будівництва, бо для нас важливі партнерські відносини з провідними об’єднаннями. Саме тому ми підписали Меморандум про співпрацю з  Міжнародною гільдією інженерів-консультантів. Одна з основних цінностей гільдії - це досвід у якісному впровадженні проектів, інженери-консультанти об’єднання надають найкращі рішення для будівництва, що забезпечує якість проекту протягом усього життєвого циклу. Разом з гільдією інженерів-консультантів ми продовжимо працювати над розвитком сучасних стандартів будівельної галузі, підвищенням кваліфікації українських фахівців, їхнього досвіду та професіоналізму. Досвід і професійність фахівців гільдії сприятиме розвитку сфери енергоефективності та впровадженню кращих практик у цій сфері.”

За словами Єгора Фаренюка, співпраця між Фондом енергоефективності та МГІК буде спрямована на підвищення рівня проектування й технічного нагляду під час будівництва, як на ринку інжинірингових послуг, так і при реалізації проектів за програмами Фонду. 

Меморандум про співпрацю передбачає спільну підтримку ініціатив щодо енергоефективності, втілення інструментів якісної перевірки впровадження заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження в житловому секторі. Для досягнення мети Меморандуму підписанти домовились за необхідності, спільно готувати пропозиції з удосконалення законодавства України, а також надавати одне одному консультативно-методичну та організаційну підтримку в реалізації реформ та у вирішенні питань, пов’язаних із діяльністю у сфері енергоефективності.

Олександр Непомнящий, Президент Міждержавної гільдії інженерів-консультантів

"Підвищення енергоефективності та ощадливе використання ресурсів, насамперед, у житловому фонді, не лише забезпечує зростання економіки та зміцнює енергетичну безпеку держави, але й безпосередньо впливає на добробут кожного українця. Тому це питання на сьогодні вкрай важливе. Однак забезпечення належного рівня енергетичної ефективності будівель – це кропіткий процес, що потребує проведення заходів з енергоаудиту, обстеження, термомодернізації та реновації на всіх етапах життєвого циклу об’єкта будівництва. Тому досвід з управління проектами, застосування міжнародних форм договорів та залучення інженера-консультанта, який вивчає та пропагує Міждержавна гільдія інженерів-консультантів, може стати в нагоді Фонду енергоефективності. Маємо надію, що наша співпраця буде  конструктивною і плідною."

Сторони-підписанти підкреслюють, що спільна робота буде спрямована  не лише на розвиток взаємовигідного співробітництва, а й залучення широкого кола учасників.

Співпраця та об’єднання зусиль щодо підтримки стимулювання заходів із енергоефективності у житловому фонді країни, а також забезпечення якісного їх впровадження є важливим процесом реалізації стратегії розвитку та кращих практик енергомодернізації багатоквартирних будинків. Взаємовигідне співробітництво на основі прямих зв’язків завжди впливає на комплексність змін.

Нагадаємо, у березні Фонд енергоефективності та 9 міських і селищних рад Запорізької області підписали Меморандуми про співпрацю

 

(0) Коментарі(в)