Перейти до основного вмісту

Коломийська міська рада підтримує місцеві ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

Коломийська міська рада  підтримує місцеві  ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

Коломийська міська рада підтримує місцеві ОСББ-учасників Програми «Енергодім»

Коломийська міська рада затвердила місцеву програму підтримки ОСББ, що впроваджують енергоефективні заходи за умовами Програми «Енергодім».

Програма  реалізовуватиметься впродовж 2021– 2023 років, зокрема на 2021 рік міська рада передбачила 7 млн гривень на відшкодування  частини суми  за кредитами, отриманими на впровадження енергоефективних заходів.

«З міського бюджету надається відшкодування частини суми кредиту, залученого ОСББ у кредитно-фінансових установах на впровадження енергозберігаючих заходів у розмірі 10% від основної суми кредиту. Позичальник зможе отримати відшкодування частини суми кредиту лише за одним кредитним договором, укладеним для впровадження енергоефективних заходів, передбачених державною Програмою підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім»» – йдеться в затвердженій місцевій програмі підтримки Коломийської міської радою. 

Відшкодування частини суми кредиту, отриманого для впровадження енергоефективних заходів, передбачених Програмою «Енергодім», відбувається на підставі формування кредитно-фінансовою установою пакету документів та зведеного реєстру позичальників.

Загалом у Коломиї 330 зареєстрованих ОСББ. Як зазначають фахівці відділу інвестиційної політики та енергозбереження міської ради Коломиї, значна частина житлового фонду міста не відповідає сучасним вимогам енергозаощадження, адже велика  кількість житлових будинків побудована 30-40 років тому, відповідно, у цих будівлях низький рівень енергозбереження. 

«Сучасна енергоефективна громада – гідне сьогодення та перспективне майбутнє. Реалізація програми сприятиме зниженню фінансового навантаження на ОСББ і в подальшому забезпечить зменшення споживання енергоресурсів і витрат населення на їх оплату та покращення екологічної ситуації в громаді» — наголошує Ігор Слюзар, міський голова Коломиї.
 

Нагадаємо, що на  початку серпня 2020 року Коломийська міська рада та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю

 

Share:

(0) Коментарі(в)