Перейти до основного вмісту

Стали відомі результати відбору топ-менеджменту Фонду енергоефективності

Стали відомі результати відбору топ-менеджменту Фонду енергоефективності

Стали відомі результати відбору топ-менеджменту Фонду енергоефективності

Завершився конкурсний відбір на керівні посади Фонду енергоефективності. Серед усіх претендентів на посаду директора перемогу отримала Юлія Головатюк-Унгуряну.Технічним директором Наглядова рада обрала Єгора Фаренюка, а фінансовим директором – В’ячеслава Коваля. Керівником підрозділу внутрішнього аудиту обрано Миколу Роєнка.

Юлія Головатюк-Унгуряну працювала керівницею сектору реформи управління житловим фондом та енергоефективності Офісу підтримки та впровадження реформ (RST) при Мінрегіоні. Відповідала за реалізацію реформи енергоефективності та розробку профільних законопроектів та підзаконних актів у цій сфері. З липня 2018 року працює на посаді в.о. директора Фонду енергоефективності. Має досвід роботи на керівних посадах, глибоке розуміння сфери енергоефективності і процесів, пов’язаних із запуском Фонду. Має юридичну освіту та ступінь МВА Київської школи економіки.

Єгор Фаренюк має профільну освіту інженера – теплофізика, кандидат технічних наук. Працював на керівних посадах напрямку та систем теплоізоляції, будівельної теплотехніки. Співавтор розробки багатьох стандартів України рівня ДСТУ, ДСТУ-Н, ДСТУ EN в галузі енергоефективності будівель та будівельних конструкцій, 8 проектів з комплексної термомодернізації будівель соціальної та освітньої галузі. Керував розробкою розділу “Енергоефективність” у складі проектної документації понад 100 будівель, в т. ч. термомодернізації будівлі ОСББ “Оберіг на Позняках” (по пр.Бажана,16 в місті Києві).

В’ячеслав Коваль працював заступником Голови правління Pirаeus Bank. Має досвід роботи в банківській сфері, займав керівні посади в таких банках як Pinbank - Перший інвестиційний банк, Райффайзен Банк Аваль, VTB, Креді Агріколь Банк: Credit Agricole. Професіонал у сфері фінансових послуг та банківської діяльності. Має дипломом магістра ділового адміністрування (MBA у сфері фінансів) Манчестерської школи бізнесу.

Микола Роєнко має досвід роботи в компаніях: ТОВ Ернст енд Янг, Делойт енд Туш, Національному банку України. З 2012 року працював керівником відділу внутрішнього аудиту ПАТ «Фармак». Має диплом Магістра з інвестиційного менеджменту Київського національного економічного університету.

Нагадаємо, конкурсний відбір на посади членів Дирекції “Фонду енергоефективності” розпочався 28 грудня 2018 року. Прийом заяв тривав до 31.01.2019 року. Всього до участі у конкурсному відборі надійшло 147 заяв від 144 претендентів, у тому числі в розрізі посад: директор - 50 заяв, фінансовий директор - 36 заяв, технічний директор - 43 заяв, керівник підрозділу внутрішнього аудиту - 18 заяв.

Усі кандидати мали рівні права доступу до участі у конкурсній процедурі: 125 заяв отримано від чоловіків та 22 заяви (15%) від жінок. Найбільша кількість заяв від жінок надійшла на посаду фінансового директора - 12 заяв (33%).

Процедура конкурсного відбору передбачала 5 етапів:

  • Прийом документів.
  • Виконання письмової роботи конкурсантами.
  • Розв’язання усних ситуаційних завдань.
  • Співбесіда та визначення переможців.

За результатами оцінки поданих заяв та відповідності претендентів вимогам, до другого етапу конкурсна комісія допустила 91 претендента, до третього - 29 кандидатів. Наступні етапи конкурсу - ситуаційні завдання та співбесіди, були та проведені в один день. Після цього були проведені співбесіди з усім складом Наглядової ради, за результатами яких було визначено переможців та других осіб за результатами конкурсу.

До офіційного призначення на посаду, обов’язки директора Фонду енергоефективності продовжує виконувати Юлія Головатюк-Унгуряну.

Share:

(0) Коментарі(в)