Перейти до основного вмісту

Енергоменеджери в громадах: форум для обміну досвідом

Енергоменеджери в громадах: форум для обміну досвідом

Енергоменеджери в громадах: форум для обміну досвідом

Сьогодні Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності та Єгор Фаренюк, технічний директор Фонду стали учасниками I Всеукраїнського Форуму «Енергоменеджери в громадах» та долучилися до онлайн-тематичних дискусій щодо комплексних енергоефективних рішень у житловому секторі.

Очільниця Фонду та технічний директор розповіли учасникам форуму про можливості Програми «Енергодім», що відшкодовує до 70% витрат на заходи з енергоефективності для ОСББ та поділилися інформацією про технічні комплексні рішення, що дозволяють отримати економію енергії та коштів для співвласників багатоквартирних будинків. 

«З Асоціацією ОТГ ми маємо хороші партнерські відносини, і раді, що ОСББ з громад долучаються до Програми Фонду. Повністю підтримуємо  ініціативи, що сприяють налагодженню комунікації між усіма зацікавленими сторонами у сфері енергомодернізації багатоповерхівок» —  коментує директорка Фонду.

Юлія Головатюк-Унгуряну також наголосила, що Програма Фонду постійно вдосконалюється і пропонує допоміжні опції, що допомагають якісно та оперативно впроваджувати проекти з термомодернізації.

Єгор Фаренюк розповів учасникам форуму про особливості комплексної термомодернізації будинків, вимоги Фонду до таких проектів та про важливість удосконалення законодавства, що повинно сприяти динамічному розвитку цієї сфери. 

«Фонд розвиває практики якісної термомодернізації: не тільки вдосконалює законодавство, але й напрацьовує і презентує кращі технічні рішення для комплексної модернізації багатоповерхових будинків» — доповнює технічний директор.

Форум організовує Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ». Організатори наголошують, що цей захід сприяє об’єднанню зусиль громад в досягненні енергонезалежності та енергобезпеки країни. 

«Сьогодні «безпечна» громада — це в першу чергу енергоефективна громада, що ставить собі за мету проведення якісної термомодернізації муніципальних об’єктів, житлового сектору з використанням новітніх технології. Така громада прагне до енергонезалежності  і  готова впроваджувати альтернативні рішення у галузі енергоефективності, аби комфорт та якість життя громадян підвищувалися» — коментують організатори форуму.

Теми панельних дискусій форуму:

  1. Законодавча база та реформи в сфері енергоефективності
  2. Роль енергоменеджера як рушійної сили для енергонезалежності громади
  3. Програмна підтримка: можливості та переваги співпраці з Фондом енергоефективності
  4. «Зелена» енергетика та декарбонізація
  5. Презентації новітніх технологій для розвитку безпечної та енергонезалежної громади

Перегляд відеотрансляцій форуму доступний за посиланням.

 

Нагадаємо, що цього тижня директорка Фонду долучилася до дискусій в межах XI Всеукраїнського Форуму ОСББ
 

Share:

(0) Коментарі(в)