Перейти до основного вмісту

Міська рада Житомира буде відшкодовувати відсотки за кредитами, залученими ОСББ на здійснення енергомодернізації будинку

Міська рада Житомира буде відшкодовувати відсотки за кредитами, залученими ОСББ на здійснення енергомодернізації будинку

Міська рада Житомира буде відшкодовувати відсотки за кредитами, залученими ОСББ на здійснення енергомодернізації будинку

17 червня виконавчий комітет Житомирської міської ради затвердив Порядок здійснення відшкодування з місцевого бюджету відсотків за кредитами, залученими ОСББ, які беруть участь у Програмі підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім».

Місцева програма підтримки ОСББ у Житомирі розроблена для підтримки та стимулювання діяльності об’єднань співвласників, які впроваджують енергоефективні заходи у своїх будинках за умовами Програми та покращують умови свого проживання, зменшують використання енергії, покращують зовнішній вигляд житлових  будівель.

«Енергомодернізація житлового сектору – один із пріоритетів діяльності міської ради. Адже в результаті реалізації  проєктів з енергоефективності співвласники таких будівель  можуть не лише заощадити кошти на комунальних послугах, а й  підвищити рівень комфорту свого життя», – коментує директор департаменту економічного розвитку міської ради Микола Костриця». 

Щоб отримати відшкодування відсотків за кредитами, ОСББ-учасникам програми «Енергодім» необхідно звернутися до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради із заявою про резервування коштів, у якій  мають бути зазначені орієнтовні умови кредитування. 

Представники міської ради наголошують, що до заяви обов’язково необхідно додати копію повідомлення про схвалення Фондом енергоефективності заявки на участь у програмі «Енергодім». 

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності, додає, що активна співпраця з Житомиром триває давно. Зокрема, після підписання Меморандуму у лютому 2020 року та спільних обговорень з міським головою і представниками профільних департаментів, затвердження місцевої програми підтримки у місті стало можливим. 

«Зараз Фонд отримав з Житомирської області  5 заявок на участь в Програмі, і ми переконані, що після цього оголошення про додаткову підтримку від міста, ще більша кількість ОСББ захочуть долучитися до Програми і отримати грант на здійснення енергомодернізації свого будинку» – коментує очільниця Фонду.

Актуальну інформацію про кількість та географію  підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» ВІДСЛІДКОВУЙТЕ НА КАРТІ

Нагадаємо, що про початок партнерства Житомирської міської ради та Фонду енергоефективності  було оголошено 11 лютого 2020 року.

 

Share:

(0) Коментарі(в)