Перейти до основного вмісту

Програму “Енергодім” презентували в Рівному та Вінниці

Програму “Енергодім” презентували в Рівному та Вінниці

Програму “Енергодім” презентували в Рівному та Вінниці

Фахівці Фонду енергоефективності презентували програму “Енергодім” в Рівному та Вінниці.
У Рівному відбувся дводенний міжнародний форум “Велике Рівне. Енергоефективність – 2019”, який проходив у Національному університеті водного господарства та природокористування. 
До бізнес-форуму приєднались представники Фонду енергоефективності, обласних центрів, влади, бізнесу, територіальних громад, голови ОСББ та експерти у галузі енергозбереження. Під час заходу присутніх ознайомили з альтернативними джерелами енергії, комплексними заходами по утепленню та системами теплопостачання.
Єгор Фаренюк, технічний директор Фонду енергоефективності розповів про основні переваги, які отримають ОСББ після реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”,  що передбачає: часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакета «Легкий» та 50% для пакета «Комплексний». Він підкреслив, що перші 300 заявок отримають додаткові 20%.
Про правові аспекти програми “Енергодім”, основні вимоги до проведення загальних зборів, умови надання грантів розповіла Оксана Бучер, начальник юридичного відділу Фонду енергоефективності. 

Роман Алексійчук, голова правління ГО "Рада голів ОСББ": ”Старт Фонду енергоефективності, тобто ми на нього покладаємо дуже великі надії і сподіваємось, що все таки в 2020 році він запрацює по максимуму і ми цим інструментом будемо користуватись”.

Водночас у Вінниці відбувся Другий Вінницький Форум ОСББ,  який зібрав понад 150 представників ОСББ, органів місцевої влади та бізнесу.

Дмитро Сирих, начальник відділу оцінки проектів та верифікації Фонду енергоефективності ознайомив присутні ОСББ з технічними аспектами програми “Енергодім”. Він розповів про вимоги Фонду до енергетичного аудиту, про вимоги до матеріалів та обладнання, а також про порядок відшкодування коштів за проведені енергоефективні заходи. Також він надав роз’яснення місцевому телеканалу "Віта" про умови участі у програмі "Енергодім".

 

Нагадаємо, що раніше Фонд енергоефективності презентував програму “Енергодім” на Х Всеукраїнському Форумі ОСББ у Львові

1

3

(0) Коментарі(в)