Перейти до основного вмісту

Шість міст та ОТГ Чернігівщини оголосили про співпрацю з Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

Шість міст та ОТГ Чернігівщини оголосили про співпрацю з Фондом енергоефективності  в межах Програми «Енергодім»

Шість міст та ОТГ Чернігівщини оголосили про співпрацю з Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

11 серпня 2020 року Фонд енергоефективності та шість міст і ОТГ з Чернігівської області дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю в межах Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

Фонд енергоефективності та міські ради Ніжина, Прилук, Мени, Новгород-Сіверського, а також селищі ради Сосниці і Варви  домовилися разом  підтримувати та розвивати ініціативи, що стимулюють енергомодернізацію багатоповерхівок у регіоні. 

Станом на 11 серпня 2020 року з Чернігівської області на участь в Програмі «Енергодім» надійшло 17 заявок від ОСББ.

Додамо, що в день підписання Меморандумів також відбулася онлайн-презентація  Програми «Енергодім» для ініціативних ОСББ Чернігівщини.

«Фонд вмотивований розширювати мережу міст-партнерів, які хочуть покращувати умови і якість життя містян, які проживають в багатоповерхівках. Так, інвестиції в багатоквартирні будинки, в їхню потенційну ощадливість —  це виважена та далекоглядна стратегія міської влади, яку охоче підтримує Фонд і Програма «Енергодім» » коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала актуальні можливості Програми «Енергодім» для об'єднань співвласників, які вступили в дію зовсім недавно. 

Нагадаємо, що з 4 серпня діє нова редакція Програмі «Енергодім», що передбачає значні спрощення в подачі заявок та залучення професійного супроводу проекту енергомодернізації будинку за підтримки Фонду.

«Ніжинська громада рада бути підписантами меморандуму, оскільки енергомодернізація житлового фонду та адміністративних будівель – це наша пріоритетна ціль. Це закріплено у стратегії розвитку нашої громади на період до 2027 року» — наголошує Анатолій Лінник, Ніжинський міський голова

«У Сосницькій громаді 38 багатоквартирних будинків, 11 з яких утворили ОСББ. У нас діє програма селищної ради «Теплий дім» для ОСББ, яка відшкодовує до 30% тіла кредиту. Програма енергомодернізації багатоквартирних будинків працює вже 4 роки. А меморандум, який ми сьогодні підписали надасть нового імпульсу та динаміки цій співпраці, ще більше будинків долучиться до програми, а ми все краще заощаджуватимемо енергоносії та кошти мешканців нашого селища» — доповнює Андрій Портний, голова Сосницької селищної ради.

 

Актуальну інформацію про кількість та географію  підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Нагадаємо, що минулого тижня Фонд енергоефективності підписав Меморандуми про співпрацю з міською радою Коломиї.

 

Share:

(0) Коментарі(в)