Перейти до основного вмісту

Три громади Хмельниччини підписали меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності

Три громади Хмельниччини підписали меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності

Три громади Хмельниччини підписали меморандуми про співпрацю з Фондом енергоефективності

Три громади з Хмельницької області - Волочиська, Городка та Старокостянтинова - підтримали початок реалізації проектів з комплексної енергомодернізації житла.

Церемонія підписання відповідних меморандумів про співпрацю відбулася в онлайн-форматі 3 червня між керівництвом Фонду енергоефективності та представниками громад. 

Станом на травень 2021 року у Городоцькій міській раді налічується 15 ОСББ, у Волочиській - 6, Старокостянтинівській - 5. Загалом, до Фонду енергоефективності станом на 28 травня надійшло 12 заявок від ОСББ з Хмельницької області.

Відкриваючи захід, Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності розповіла учасникам про можливості та переваги програми “Енергодім”, яка є одним із головних драйверів розвитку сфери енергоефективності в країні. 

Тема енергоефективності декілька років тому була не настільки актуальною, ніж зараз. Тому приємно, що все більше громад долучаюся до енергоефективного руху та до співпраці з Фондом енергоефективності”, - зазначила очільниця Фонду.

У свою чергу, Володимир Сергійчук, заступник голови Волочиської громади наголосив, що здійснення заходів з енергоефективності надає низку переваг для громадян, серед яких, у першу чергу, економія коштів та підвищення комфорту проживання у будинку.

“Не було ніяких вагань щодо того, чи варто підписувати меморандум з Фондом чи ні. Надалі треба працювати над тим, щоб ми використали всі можливості, тож, сподіваюся на плідну співпрацю”, - підкреслив Володимир Сергійчук.

“Зараз ми активно працюємо над створенням ОСББ. Енергоефективність є дуже важливою для громадян, тому також сподіваємося на плідне співробітництво”, - зазначив Дмитро Варшавський, заступник голови Городоцької міської ради.

“З фахівцями Фонду ми уже давно працюємо і готові поглибити цю співпрацю. Наразі у нас розроблена програма відшкодування частини відсоткової ставки та вартості робіт/матеріалів, що погоджені з Фондом”, - додав Володимир Богачук, перший заступник голови Старокостянтинівської міської ради.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті https://energodim.org/

Як повідомлялося, Фонд енергоефективності розпочав співпрацю з двома громадами Кіровоградщини.

 

(0) Коментарі(в)