Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності взяв участь у заходах Енергетичного співтовариства

Фонд енергоефективності взяв участь у заходах Енергетичного співтовариства

Фонд енергоефективності взяв участь у заходах Енергетичного співтовариства

З 19-20 листопада у Відні (Австрійська республіка) відбулось 21 робоче засідання членів Координаційної групи з питань енергоефективності Енергетичного співтовариства. Це основний захід в рамках діяльності Енергетичного Співтовариства, який проводиться щорічно з метою формування узгодженої політики у сфері енергетики.

Участь у заході взяли представники України, Боснії та Герцеговини, Вірменії, Молдови, Чорногорії та інших країн. Фонд енергоефективності на зустрічі представляла Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності. 

Серед основних запитань, що піднімалися на засіданні - виконання робочої програми співтовариства на 2019-2020 роки, оновлення цілей до 2030 року, звіт про виконання статей V-VII Директиви про енергоефективність та впровадження законодавства про енергетичне маркування.

Крім того, члени Координаційної групи поділилися досвідом роботи Фондів енергоефективності різних країн. Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка українського Фонду розповіла про передумови створення та особливості роботи організації. Вона презентувала колегам Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”. Юлія Головатюк-Унгуряну підкреслила, що в Україні до 2 025 року має бути впроваджено більше ніж 16 000 проектів з енергоефективності.

Другого дня учасники зустрічі взяли участь у воркшопі, на якому розглядались  інструменти обчислення енергетичних показників будівель та сертифікації, а також обговорили інструменти розрахунку, розробку енергетичної сертифікації та використання відкрито-вихідних інструментів для розвитку енергії.

Нагадаємо, що раніше Фонд енергоефективності презентував програму “Енергодім” на «Тижні відновлювальної енергетики та енергоефективності» в Берліні

1

2

(0) Коментарі(в)