Перейти до основного вмісту

Перспективи подолання енергетичної бідності обговорили експерти круглого столу

Перспективи подолання енергетичної бідності обговорили експерти круглого столу

Перспективи подолання енергетичної бідності обговорили експерти круглого столу

12 вересня відбувся круглий стіл «Енергетична бідність в Україні як виклик для державної політики». Учасниками дискусії стали Юлія Головатюк-Унгуряну, директор Фонду енергоефективності, представники аналітичного центру DiXi Group, громадянської мережі ОПОРА та Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. Спікери обговорили теми вразливості споживачів в різних країнах, рецепти подолання енергетичної бідності, перспективи подолання енергетичної бідності та вплив енергобідності на енергетичну безпеку країни. 

1

Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала Програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «Енергодім», розповіла про кроки, які необхідно зробити ОСББ щоб почати заощаджувати, як отримати грант, та окреслила основні переваги, які отримають мешканці будинків після запровадження  енергоефективних заходів. 

2

Учасниками зійшлися на думці, що задля подолання енергетичної бідності необхідно провести інвентаризацію житлового фонду країни та визначити клас енергоефективності помешкань. Після цього слід запровадити обов’язкову сертифікацію будинків та окремих приміщень під час купівлі-продажу або здачі у довгострокову оренду.

4

Повний текст Програми «Енергодім» та додатки за посиланням: http://bit.ly/2MvjzkE 

Заявки для участі в програмі подаються через усі відділення банка-партнера: http://bit.ly/2zmee6j 

Детально про те, з чого розпочати кроки до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок на сторінці програми «Енергодім»: http://bit.ly/2TVkaNi

(0) Коментарі(в)