Перейти до основного вмісту

Новогродівська міська рада та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю

Новогродівська міська рада та Фонд енергоефективності підписали  Меморандуми про співпрацю

Новогродівська міська рада та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю

Фонд енергоефективності продовжує залучати міста до партнерства задля стимулювання заходів з енергоефективності у житловому секторі.

Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності та Людмила Білецька, міська голова Новогродівки дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю між установою та містом.  

Співпраця міської влади з Фондом сприяє посиленню рівня впровадження масштабних проектів з енергоефективності в житловому секторі, а отже впливає на зменшення плати за комунальні послуги для населення, оновленню зовнішнього вигляду будинків та значне підвищення комфорту проживання. 

“Програма “Енергодім”, яку реалізовує Фонд, дозволяє ОСББ залучати додаткову, часто фінансову, підтримку міста на реалізацію проектів з енергомодернізації будинків. Такі комплексні підходи неабияк зменшують фінансове навантаження на співвласників будинку та показують відповідальність міської влади за якість та комфорт проживання містян” —  коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

У Новогродівці створено 101 ОСББ та дві Асоціації ОСББ, до складу яких входить 49 ОСББ (51 житловий будинок).

“Масова забудова міста Новогродівка проводилась у другій половині минулого століття, тому житловий фонд застарілий і потребує проведення капітальних і поточних ремонтів. Звісно, енергоефективність будівель вкрай низька” —  додає Людмила Білецька, міська голова Новогродівки

У місті з 2015 року діє програми відшкодування відсоткових ставок за залученими кредитами, що надаються ОСББ на   реалізацію енергозберігаючих проектів в житловій сфері. Ця програма з місцевого бюджету відшкодовує  100% такої відсоткової ставки. За цей період за залученим кредитам з місцевого бюджету відшкодовано більше 60 тис.грн.

Актуальну інформацію про кількість та географію  підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені  місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» ВІДСЛІДКОВУЙТЕ НА КАРТІ

 

Нагадаємо, що недавно Фонд енергоефективності підписав Меморандуми про співпрацю з міською радою Болграда.


 

Share:

(0) Коментарі(в)