Перейти до основного вмісту

Від початку війни за Програмою «Енергодім» Фонд виплатив ОСББ понад 529 млн грн

Від початку війни за Програмою «Енергодім» Фонд виплатив ОСББ понад 529 млн грн

Від початку війни за Програмою «Енергодім» Фонд виплатив ОСББ понад 529 млн грн

Попри виклики воєнного часу, Фонд енергоефективності реалізує Програму «Енергодім», покликану енергомодернізовувати житло українців. Реагуючи на сучасні вимоги, під час війни Фонд вносив зміни до Програми для спрощення процедури та розширення можливостей для ОСББ.

З 24 лютого в межах Програми «Енергодім» Фонд енергоефективності отримав 127 заявок (116 схвалені) на затвердження проєкту та 258 заявок  отримали та схвалили на верифікацію для відшкодування частково або повністю виконаних робіт. 68 ОСББ завершили свої проєкти. Протягом дії воєнного стану Фонд компенсував ОСББ 529,6 млн грн. Лише за грудень 2022 року за Програмою «Енергодім» об’єднання співвласників багатоквартирних будинків отримали 50 млн грн.

Зменшення рахунків за комунальні послуги та викидів СО2, підвищення комфорту проживання, збільшення вартості нерухомості — не повний перелік переваг енергомодернізації багатоквартирних будинків. Фонд енергоефективності компенсує до 70% витрат на роботи, матеріали та обладнання (залежно від Пакета енергоефективних заходів). Всю інформацію щодо Програми «Енергодім» ОСББ може отримати безкоштовно від регіональних радників Програми підтримки Фонду енергоефективності IFC, які супроводжують ОСББ на всіх етапах участі у Програмі.

Фонд енергоефективності не тільки реалізовує Програму «Енергодім», а й запустив Програму «ВідновиДІМ». Пілотний етап з 21 листопада діє на території чотирьох областей. ОСББ отримують 100% компенсацію витрат на відновлення будинків, пошкоджених внаслідок війни.

 

(0) Коментарі(в)