Перейти до основного вмісту

Енергодар розпочинає співпрацю з Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

Енергодар розпочинає співпрацю з  Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

Енергодар розпочинає співпрацю з Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім»

22 вересня 2020 року Фонд енергоефективності та міська рада Енергодару дистанційно підписали Меморандуми про співпрацю в межах Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків  «Енергодім».

«Комплексна енергомодернізація багатоповерхівок дозволяє змінювати умови проживання та експлуатації будівлі. Після таких робіт — співвласники можуть економити на комунальних послугах вдвічі, а то й втричі. Ми переконані, що фінансова підтримка ОСББ з міського бюджету та гранти від Програми «Енергодім» неабияк сприяють оновленню житлового фонду і покращують відповідальну співпрацю між владою міста та мешканцями» коментує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Загальна кількість багатоповерхових житлових будинків в Енергодарі  244.Слід зазначити, що в Енергодарі ОСББ почали активно створюватись  з 2019 року. Так, станом на вересень 2020 року в місті створено 70 ОСББ. Як зазначають в міській раді зростання кількості об’єднань співвласників є очікуваною перспективною. 

У місті з 2018 року діє Програма підтримки ОСББ, що передбачає  відшкодування частини суми кредиту, залученого для придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, з метою впровадження енергоефективних заходів.Відшкодування частини кредиту з міського бюджету надається ОСББ у розмірі до 60% від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту.

«Для зменшення фінансового навантаження на місцевий бюджет та ОСББ Енергодарська міська рада використовує кожну можливість залучення небюджетних коштів. Наразі співпраця з Фондом енергоефективності є найбільш привабливим і ефективним засобом стимулювання ОСББ до впровадження енергоефективних заходів» наголошує Павло Музика,  міський голова Енергодару.

Нагадаємо, що вчора, 15 вересня Фонд енергоефективності підписав Меморандуми про співпрацю міською радою Кривого рогу

 

Share:

(0) Коментарі(в)