Перейти до основного вмісту

Фонд розпочав співпрацю з двома громадами Донеччини

Фонд розпочав співпрацю з двома громадами Донеччини

Фонд розпочав співпрацю з двома громадами Донеччини

Два міста Донецької області - Дружківка та Курахове - підтримали початок реалізації проектів з комплексної енергомодернізації житла громадян.

Церемонія підписання відповідних меморандумів про співпрацю відбулася в онлайн-форматі 6 серпня між керівництвом Фонду енергоефективності та представниками зазначених громад. 

До онлайн заходу також долучилися представники Покровської міської ОТГ, Селидівської територіальної громади та Лиманської міської ОТГ. Наразі у Селидові налічується 263 ОСББ, у Покровську- 187, у Курахові - 23, у Дружківці - 13,  у Лимані - 4. Загалом, до Фонду енергоефективності станом на 30 липня надійшло 11 заявок від ОСББ з Донецької області.

Відкриваючи захід, Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності розповіла про можливості й переваги програми “Енергодім” та відповіла на питання учасників.

 Фонд створений не на рік-два, а на десятиліття. Ми розраховуємо, що у доповнення до програми “Енергодім” з боку місцевої влади також буде надаватися додаткова підтримка ОСББ і ми разом зможемо пройти цей шлях максимально безболісно та зі зменшеним фінансовим навантаженням на наших громадян”, - зазначила Юлія Головатюк-Унгуряну. 

У свою чергу, Роман Падун, міський голова Курахового наголосив, що застарілий житловий фонд країни є однією з нагальних проблем, яка потребує комплексного рішення.

Застарілий житловий фонд та питання енергоефективності багатоповерхових будинків є однією з болючих проблем в Україні, тому підтримка Фонду буде дуже актуальною для новостворених ОСББ. Міська рада дуже дякує за підтримку!”, - підкреслив Роман Падун.

“Підписання цього меморандуму з Фондом є великим кроком до того, щоб ми з вами разом змогли працювати у напрямку підвищення енергоефективності наших будинків. Сподіваємося на плідну співпрацю!”, - додав Володимир Григоренко, міський голова Дружківки.

Крім того, у рамках заходу Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала проект концепції “Модернізації кварталами”, суть якого полягає в одночасній модернізації низки багатоповерхівок та об’єктів централізованого теплопостачання міста у межах кварталу.

Сподіваємося, що у громад будуть десятки завершених проектів у наступному році. Розраховуємо, що ця співпраця прокладе шлях до масштабної реновації будинків, а, можливо, і до квартальної модернізації”, - резюмувала очільниця Фонду.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайті https://energodim.org/

Як повідомлялося, 20 липня Фонд енергоефективності розпочав співпрацю з Дніпром у межах програми “Енергодім”.

(0) Коментарі(в)