Перейти до основного вмісту

Перші 150 слухачів/ок завершують навчання у Школі проектних менеджерів

Перші 150 слухачів/ок завершують навчання у Школі проектних менеджерів

Перші 150 слухачів/ок завершують навчання у Школі проектних менеджерів

Група першого набору Школи проектних менеджерів розпочала навчання з 17 серпня 2020 року. 

Слухачі в Школі впродовж 5 днів інтенсивного навчання зможуть отримати відповідні знання для супроводження проектів енергомодернізації багатоповерхівок за Програмою «Енергодім».

Запуск такої онлайн-школи повинен активізувати ринок потенційних проектних менеджерів, фахівців, які зможуть допомогти ОСББ-учасникам Програми реалізовувати проекти.

Більше 610 заявок зі всієї України надійшло до розгляду на участь в навчанні. Найбільше заявок, станом на 25 серпня, отримали від охочих з Київської, Львівської, Дніпропетровської областей.  

Додамо, що більше половини потенційних слухачів/ок (54%), які заповнили анкети на участь в Школі мають професійний досвід роботи  енергоаудиторами, проектувальниками та головами правління ОСББ.

Ті, хто не зміг вчасно потрапити до першого набору Школи, зможуть навчатися на наступних 5-денних онлайн-сесіях  —  у вересні та жовтні 2020 року.

«Ми відкрили онлайн навчання для всіх охочих, щоб надати можливість потенційним учасникам ринку допомогти ОСББ вже сьогодні» —  коментує Олег Покідько, начальник відділу розвитку та навчання Фонду енергоефективності.


Нагадаємо, що умови Програми «Енергодім» в новій редакції, з 4 серпня 2020 року дозволяють ОСББ залучати професійний супровід проектів енергомодернізації будинків, а Фонд зі своєї сторони відшкодовує вартість таких послуг у розмірі до 70%.

Share:

(0) Коментарі(в)