Перейти до основного вмісту

Які повноваження має новостворена Консультативна рада Фонду енергоефективності?

Які повноваження має новостворена Консультативна рада Фонду енергоефективності?

Які повноваження має новостворена Консультативна рада Фонду енергоефективності?

На початку вересня 2020 року Дирекція Фонду енергоефективності затвердила та оприлюднила кількісний та персональний склад Консультативної ради Фонду.

Консультативна рада це консультативно-дорадчий орган Фонду створений для підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель в багатоквартирному житловому секторі.

Кількість учасників Консультативної ради 30 осіб. 

Учасниками ради стали представники профільних громадських об'єднань асоціацій, міжнародних організацій, які мають позитивний досвід реформування сфери енергоефективності. 

Список учасників Консультативної ради Фонду  можна знайти ТУТ. 

Строк роботи Консультативної ради Фонду енергоефективності становить 2  роки з дня прийняття рішення Дирекції, тобто до серпня 2022 року.

Робота учасників Консультативної ради Фонду відбувається на громадських засадах, тому винагорода за неї не надається.

Що робить Консультативна  рада Фонду:

  1. надає пропозиції та рекомендації, які потім в обов’язковому порядку розглядає  Дирекція Фонду; 
  2. аналізує ситуації та напрацьовує пропозиції для усунення перешкод у енергомодернізації багатоквартирних будинків;
  3. розробляє пропозиції для впровадження кращих міжнародних практик у сфері енергоефективності, що стосуються діяльності Фонду; 
  4. готують пропозиції щодо внесення змін до діючих програм Фонду, Грантової політики тощо – для реалізації стратегічних завдань Фонду

Важливо! 

Жоден учасник Консультативної ради Фонду енергоефективності не має прав та повноважень впливати на результати розгляду заявок за Програмою «Енергодім» та/або впливати на розмір грантів. Адже вирішення таких питань належить до виключної компетенції органів управління Фонду і не можуть бути передоручені іншим особам.

Учасники Консультативної ради під час виконання своїх обов’язків є вільними та незалежними від впливу будь-яких осіб, а також керуються нормами чинного законодавства України та внутрішніми актами Фонду.

Дирекція Фонду здійснюватиме постійний моніторинг та аналіз якості роботи Консультативної ради.  Повноваження Консультативної ради, а також будь-якого з її учасників можуть бути достроково припинені на підставі відповідного рішення Дирекції. 

 

Ознайомитися з Положенням про Консультативну раду Фонду енергоефективності та Регламентом роботи Консультативної ради державної установи «Фонд енергоефективності»

 

Share:

(0) Коментарі(в)