Перейти до основного вмісту

Перше засідання нового складу Консультативної ради

Перше засідання нового складу Консультативної ради

Перше засідання нового складу Консультативної ради

26 вересня відбулося перше засідання нового складу Консультативної ради Фонду енергоефективності. До цього складу дорадчого органу увійшли 17 учасників — відбір тривав протягом місяця до 4 серпня.

Під час зустрічі директор Фонду Єгор Фаренюк презентував принципи роботи установи, механізм реалізації наявних програм і перспективні ініціативи. «Радий вітати оновлений склад Консультативної ради, особливо приємно, що сьогодні ми зібралися за круглим столом офлайн, — зазначив він. — Це додає впевненості у досягненні бажаних результатів у сфері енергоефективності та у процесі відновлення житлових будинків. Новий склад Консультативної ради — це різнопрофільні висококваліфіковані фахівці, практики-експерти. Такий потенціал дуже цінний, адже у процесі ухвалення рішень для нас важливі різносторонні пропозиції, експертні думки, ініціативи фахового рівня. Крім того, це гарантує, що діяльність Фонду буде максимально ефективною і комфортною для всіх учасників процесу».

Наразі Фонд енергоефективності реалізує дві програми — «Енергодім» і «ВідновиДІМ». Перша допомагає термомодернізовувати багатоповерхівки, друга — ремонтувати пошкоджені внаслідок російських обстрілів будинки. Нещодавно Фонд затвердив зміни до обох ініціатив. У Програмі «Енергодім», зокрема, введене часткове авансування будівельних робіт на рівні 30% вартості проєкту, вдвічі зменшений власний внесок ОСББ, а також розширений перелік заходів у межах пакету «А». Головна зміна Програми «ВідновиДІМ» — розширення території її дії з шести областей на всю Україну.

Серед нових ініціатив Фонду — розвиток відновлюваних джерел енергії. Для цього команда установи вже розробила концепцію Програми «ГрінДІМ». Її учасники — ОСББ і власники приватних домогосподарств — отримуватимуть гранти на встановлення теплових насосів і сонячних панелей.

Члени Консультативної ради обговорили пропозиції щодо напрямів розвитку діючих програм Фонду і вдосконалення нової ініціативи, а також узгодили формат подальшої роботи. Нагадаємо, що такі засідання дорадчого органу проводяться не рідше одного разу на три місяці.


Нещодавно програми Фонду увійшли до списку найкращих механізмів термомодернізації житла.

Share:

(0) Коментарі(в)