Перейти до основного вмісту

Фонд енергоефективності долучається до Європейського тижня сталої енергії

Фонд енергоефективності долучається до Європейського тижня сталої енергії

Фонд енергоефективності долучається до Європейського тижня сталої енергії

EU Sustainable Energy Week це найбільша подія, присвячена відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії в Європі та за її межами. 

EU SEW є платформою для обміну ідеями та ноу-хау та сприяє створенню альянсів задля популяризації відновлюваних джерел енергії.

Тиждень сталої енергії об'єднує представників державних органів, приватних компаній, неурядових організацій та споживачів енергії.

В межах  Європейського  тижня сталої енергії відбудеться обговорення приєднання України до Європейської Зеленої Угоди (European Green Deal) та ролі Фонду енергоефективності, як провідного гравця в сфері енергоефективності житлових.

Політична дискусія за участі Йоханнеса Баура, Першого радника, керівника напряму «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні; Василя Лозинського, заступника Міністра розвитку громад та територій України; Юлії Головатюк-Унгуряну, директорки Фонду енергоефективності; Май Нгуєн, менеджерки програми МФК «Енергоефективність в Україні»; Олексія Рябчина, колишнього заступника Міністра енергетики та захисту довкілля України, відповідального за енергоефективність, відбудеться 23 червня о 15:00 годині.

24 червня о 16:00 год Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності разом з Галиною Джулай, управителькою ОСББ “Липи 2”, учасником проекту “Перші ластівки”, розкажуть про програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків “Енергодім”.  

25 червня о 10:00 год відбудеться спілкування із очільниками міст щодо посилення енергомодернізації та підтримки ОСББ. Відеотрансляція відбуватиметься на сторінці Фонду енергоефективності.

Всі події відбуватимуться онлайн, трансляцію буде здійснено на офіційній фейсбук-сторінці Фонду енергоефективності.

 

Share:

(0) Коментарі(в)