Перейти до основного вмісту

Прийом заяв на участь у конкурсі кращих проектів з енергоефективності-2020 продовжено до 18 квітня

Прийом заяв на участь у конкурсі кращих проектів з енергоефективності-2020 продовжено до 18 квітня

Прийом заяв на участь у конкурсі кращих проектів з енергоефективності-2020 продовжено до 18 квітня

Прийом заяв на участь у конкурсі Нагорода Фонду енергоефективності – 2020” (“Energy Efficiency Fund`s Awards – 2020”) продовжено до 18 квітня 2021 року включно.

Фонд започаткував цей конкурс, щоб визначити кращі енергоефективні проекти, реалізовані ОСББ минулоріч у межах програми “Енергодім” та пілотного проекту “Перші ластівки”. 

В рамках проведення конкурсу Фонд також планує обрати кращі громаду, енергоаудитора та медіа. 

Крім того, передбачається нагородження інших учасників окремими відзнаками за активну діяльність у сфері енергоефективності. 

Номінації: 

“ЕНЕРГО-ДІМ” 

“ЕНЕРГО-ГРОМАДА”

“ЕНЕРГО-МЕДІА”

“ЕНЕРГОАУДИТОР”

Учасниками конкурсу можуть бути:

- ОСББ ( у номінації “ЕНЕРГО-ДІМ”); 

- органи місцевого самоврядування ( у номінації “ЕНЕРГО-ГРОМАДА”);

- журналісти (у номінації “ЕНЕРГО-МЕДІА”);

- блогери (у номінації “ЕНЕРГО-МЕДІА”);

- засоби масової інформації (у номінації “ЕНЕРГО-МЕДІА”);

- енергоаудитори - фізичні особи, які проводили сертифікацію енергетичної ефективності будівель для ОСББ, що є учасниками програми Фонду ( у номінації “ЕНЕРГОАУДИТОР”).

Оцінка учасників:

Оцінка учасників у номінації “ЕНЕРГО-ДІМ” буде здійснюватись на основі низки критеріїв за двома категоріями: ОСББ, які реалізували у будинку пакет заходів А “Легкий” та ОСББ, які реалізували пакет заходів Б “Комплексний”. Тобто, буде два переможця: проект за пакетом А та проект за пакетом Б.

Оцінювання учасників конкурсу відбуватиметься шляхом проставлення відповідної кількості балів кожному з них за всіма критеріями оцінювання, залежно від значень, наведених учасниками в чек-листах. 

Чим вищий/менший показник за критерієм - тим більший бал отримує учасник. Бали за кожним із критеріїв виставляються спільно всіма членами Конкурсного комітету. 

Переможцем визначається той учасник, хто сукупно набрав найбільшу кількість балів зі 100 можливих за винятком учасників у номінації “ЕНЕРГО-МЕДІА, де переможцем буде обраний той учасник, хто сукупно набрав найбільшу кількість балів без обмеження їхнього максимуму.

Умови проведення конкурсу “Нагорода Фонду енергоефективності – 2020” та критерії оцінки проектів.

В період оцінки учасників Конкурсний комітет має право звернутись до учасника конкурсу з проханням надати додаткові інформацію/документи, необхідні для його повної та об’єктивної оцінки.

Переможці конкурсу отримають нагороду від Фонду енергоефективності. 

Крім того, переможець конкурсу у номінації “ЕНЕРГО-ГРОМАДА” отримає від Добровільного об'єднання органів місцевого самоврядування - Асоціації “Енерогоефективні міста України” консультації щодо запровадження/удосконалення системи енергоменеджменту у житловому секторі громади; навчальну поїздку у спеціально підібране місто; закупівлю АІС для запровадження енергомоніторингу житлового сектору громади.

Як стати учасниками конкурсу:

Прийом документів від учасників конкурсу розпочато з 4 березня 2021 року та триває до 18 квітня 2021 року включно.

Всі необхідні за умовами конкурсу документи просимо надсилати у сканованому вигляді у форматі pdf на електронну пошту: contest@energodim.org

Форма заяви на участь у конкурсі “Нагорода Фонду енергоефективності – 2020

Просимо всіх бажаючих надсилати свої пропозиції щодо можливих відзнак за активну діяльність в сфері енергоефективності, претендентів, яким вони можуть бути вручені, а також підстав їхнього надання до 18 квітня на електронну пошту contest@energodim.org. За результатами отриманих пропозицій Фонд самостійно визначиться, чи може бути надана та чи інша запропонована відзнака.

Детальніше про Положення про Конкурсний комітет та Регламент проведення конкурсів впроваджених енергоефективних проектів. 

Результати конкурсу будуть затверджені до 30 квітня 2021 року.

Нагородження переможців відбудеться з 18 по 20 травня поточного року. 

У разі виникнення додаткових запитань щодо порядку проведення конкурсу просимо звертатись на електронну пошту: contest@energodim.org

ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому заявок на участь у Конкурсі “Нагорода Фонду енергоефективності – 2020”.

(0) Коментарі(в)