Перейти до основного вмісту

Шість громад з Хмельниччини розпочали співпрацю з Фондом у межах програми “Енергодім”

 Шість громад з Хмельниччини розпочали співпрацю з Фондом у межах програми “Енергодім”

Шість громад з Хмельниччини розпочали співпрацю з Фондом у межах програми “Енергодім”

Шість громад з Хмельницької області - Дунаївці, Ізяслав, Новодунаївці, Полонне, Чемерівці та Шепетівка - підтримали початок реалізації проектів з комплексної енергомодернізації житла.

Церемонія підписання відповідних меморандумів про співпрацю відбулася в онлайн-форматі 16 вересня між керівником Фонду енергоефективності та представниками громад. 

Станом на 10 вересня 2021 року у Шепетівській міській ТГ налічується 58 ОСББ, у Дунаєвецькій - 12, у Чемеровецькій - 2, у Ізяславській - 1. Загалом, до Фонду енергоефективності станом на 10 вересня надійшло 15 заявок від ОСББ з Хмельницької області.

Відкриваючи захід, Єгор Фаренюк, виконуючий обов'язки директора Фонду енергоефективності розповів учасникам про можливості та переваги програми “Енергодім”.

Переконані, що наше партнерство з громадами у напрямку підтримки проектів з енергоефективності будівель, у яких створені ОСББ, забезпечить кращий ефект у досягненні однієї з ключових цілей України - економії енергоресурсів, що найкращим чином вплине на комфорт проживання співвласників, які ініціюють енергоефективні практики”, - зазначив Єгор Фаренюк.

У свою чергу, представники громад висловили сподівання на поглиблення співпраці з Фондом та збільшення кількості заявок від ОСББ з Хмельниччини на участь у програмі “Енергодім”.

Присутній на заході Сергій Ткачук, заступник голови Хмельницької обласної державної адміністрації зазначив, що варто комплексно підходити до вирішення проблем у будинку та шукати різні шляхи економії енергоресурсів. 

У нас є програма з енергоефективності, ми її будемо актуалізовувати, тому що потрібно її розширювати та закладати кошти на її реалізацію, щоб забезпечувати термомодернізацію житлових будинків”, - підкреслив Ткачук.

Наразі у Хмельницькій області діє енергоефективна програма підтримки для ОСББ, ЖБК та фізичних осіб-власників будинків, за якою влада компенсує 10% тіла кредиту, наданого на впровадження енергоощадних заходів у будинку.

Актуальну інформацію про кількість та географію підписаних меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Детальніше про програму “Енергодім” можна дізнатися на сайтіhttps://energodim.org/

Як повідомлялося, Фонд енергоефективності розпочав співпрацю з Дніпром у межах програми “Енергодім”.

(0) Коментарі(в)