Перейти до основного вмісту

Global Alliance for Buildings and Construction: як і навіщо в час кризи продовжувати термомодернізовувати будівлі?

Global Alliance for Buildings and Construction: як і навіщо в час кризи продовжувати  термомодернізовувати будівлі?

Global Alliance for Buildings and Construction: як і навіщо в час кризи продовжувати термомодернізовувати будівлі?

23 вересня Вячеслав Коваль, фінансовий директор Фонду енергоефективності був учасником міжнародного обговорення, що організувала ініціатива GlobalABC. 

GlobalABC (Global Alliance for Buildings and Construction)  об'єднує спільноти державної та місцевої влади по всьому світу, науковців, бізнес та представників аналітичних центрів для стимулювання впровадження цілей Паризької угоди, що передбачає політику скорочення викидів СО2 та утримання глобального потепління на планеті. 

Ця ініціатива пропагує виконання  комплексних проектів у сфері модернізації будівель та покращення рівня інвестиції у “зелені” рішення будівельного та житлового секторів. 

Тому, не дивно, що представники Фонду енергоефективності долучилися до цієї міжнародної події. Адже Фонд позиціонує себе як установа, що забезпечує дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері енергоефективності та сприяє зменшенню рівня енергоспоживання та викидів СО2 у житловому сектор

Головною темою обговорення стало відновлення екологічного розвитку будівельного сектору, у час поточної кризи, та економічну доцільність розвитку такої політики.

Зокрема, дискусійними були питання щодо рівноцінного забезпечення рівня економічного розвитку в країнах разом зі створення нових робочих місць та масштабування практик збереження клімату.

Вячеслав Коваль розповів про очікуваний вплив проектів Фонду на економіку, екологію та  клімат. Також фінансовий директор  озвучив головні стратегічні цілі установи — вдосконалення продуктів Фонду з урахуванням кращих міжнародних практик та технології, створення ефективної системи комунікації з клієнтами, формування ефективної команди професіоналів, створення майданчику для об'єднання зусиль партнерів заради досягнення  мети Фонду.

Як зауважив Вячеслав Коваль,  впровадження проектів з термомодернізації багатоповерхових будинків в Україні та як наслідок  — покращення рівня енергоефективності, матиме важливе значення для відновлення економіки країни в посткарантинний період.

Нагадаємо, що 23 вересня відбувся другий форум Фонду енергоефективності, який об'єднав експертів з енергоефективності для тематичних дискусій

Share:

(0) Коментарі(в)