Перейти до основного вмісту

Міська рада Українки та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю

Міська рада Українки та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю

Міська рада Українки та Фонд енергоефективності підписали Меморандуми про співпрацю

25 серпня 2020 року Меморандуми про співпрацю між Українською міською радою і Фондом енергоефективності в межах Програми «Енергодім» були підписані в дистанційному режимі. 

Підписання відбулося  під час онлайн-презентації Програми та діяльності Фонду для місцевих ОСББ з Українки, яка відбулася цього ж дня.

Сторони-підписанти взяли зобов’язання розвивати практики енергозбереження та енергоефективності в житловому секторі регіону. Також Фонд спільно з міською радою будуть підтримувати та допомагати місцевим ОСББ реалізовувати проекти з модернізації будинків.

«Програма «Енергодім» допомагає ОСББ термомодернізовувати будинки та комплексно вирішувати проблеми з їх енергоефективності. А якщо об'єднання співвласників мають можливість отримувати фінансову підтримку ще й від міста, це позитивно впливає не тільки на мотивацію співвласників, але й на масштаб і якість самого проекту з модернізації. Тому Фонд залучає міські ради до такої співпраці і спільної відповідальності» —  наголошує Юлія Головатюк-Унгуряну, директорка Фонду енергоефективності.

Житловий фонд міста Українка налічує 61 багатоквартирних будинків, з них в 16 будинків створено ОСББ. Міська рада активно допомагає  ініціативним об’єднання співвласників здійснювати енергомодернізацію будинків, зокрема — місто має декілька Програм підтримки, що передбачають фінансові відшкодування за здійснені заходи з енергоефективності в багатоповерхівках. Зокрема, актуальною є Програма енергоефективних заходів для багатоповерхових будинків, а також Програма співфінансування робіт з реконструкції та капітального ремонту багатоповерхівок. Щоб подати заявку на підтримку від Української міської ради, ОСББ повинно звернутися до виконавчого комітету з відповідною заявою (Додаток 2 ) та з оригіналом протоколів загальних зборів об’єднання, де було вирішено здійснювати термомодернізацію будинку.

«Тільки власники квартир мають вирішувати яким буде їх будинок. Держава завдяки створенню такого фонду дає додаткові гарантії реалізації права кожного на комфортне, затишне та гармонійне проживання. Сподіваємось, що допомога з місцевого бюджету ще більше змотивує наших містян і надалі впроваджувати у своїх будинках проекти у сфері енергозбереження та енергоефективності» коментує в.о. міського голови Українки, Тетяна Кучер.

Актуальну інформацію про кількість та географію  підписаних Меморандумів про співпрацю, а також деталі про оновлені місцеві Програми підтримки ОСББ-учасників Програми «Енергодім» відслідковуйте на карті.

Нагадаємо, нещодавно Фонд енергоефективності підписав Меморандуми про співпрацю з шістьма містами та ОТГ Чернігівщини

 

Share:

(0) Коментарі(в)