Перейти до основного вмісту

Наглядова Рада визначила переможця конкурсного відбору на посаду директора Фонду енергоефективності

Наглядова Рада визначила переможця конкурсного відбору на посаду директора Фонду енергоефективності

Наглядова Рада визначила переможця конкурсного відбору на посаду директора Фонду енергоефективності

Завершився конкурсний добір на посаду директора Фонду енергоефективності.

Серед усіх претендентів на цю посаду перемогу отримав Єгор Фаренюк, який з вересня поточного року виконував обов'язки очільника установи.

Єгор Фаренюк почав працювати на посаді технічного директора Фонду енергоефективності з 24 квітня 2019 року. 11 вересня 2021 року його призначили виконуючим обов'язки директора Фонду.

Пан Фаренюк закінчив теплоенергетичний факультет НТУУ “КПІ” в 1998 році,  має понад 20-річний досвід роботи в технічній сфері, в тому числі на керівних посадах у бізнесі. Є одним з провідних фахівців у сфері енергоефективності в будівництві, кандидат технічних наук.

Переможець конкурсу є співавтором основних нормативно-правових актів в галузі енергоефективності в будівництві, автор більш ніж 30 наукових публікацій з питань енергоефективності та будівельних конструкцій, з них 3 в наукометричній базі Scopus.

Під час роботи у Фонді енергоефективності Єгор Фаренюк також брав участь у розробці та запуску програми “Енергодім”, за понад два роки дії якої отримано понад 840 заявок від ОСББ на впровадження енергоефективних заходів в багатоквартирних житлових будинках на загальну суму близько 7 млрд грн.

Під його керівництвом фахівці Технічного офісу Фонду розробили для  інженерів-проектувальників “Альбом технічних рішень: рекомендаційні матеріали для якісної розробки проектної документації”, проекти повторного використання для термомодернізації п’яти- та дев’ятиповерхових житлових будинків, а також систему верифікації та технічної оцінки проектів.

Конкурсний добір на посаду директора Фонду розпочався 15 вересня 2021 року. Прийом заяв від кандидатів тривав до 5 жовтня поточного року. Конкурс складався з трьох основних етапів (підготовчий, етап оцінювання та етап обрання переможця) та включав письмові й ситуаційні завдання, співбесіди, документальні перевірки та інше.

Нагадаємо, що у вересні Наглядова рада оголосила конкурсний добір на посаду директора Фонду енергоефективності.

Довідково. Наглядова рада є найвищим органом управління ДУ “Фонд енергоефективності”. Наглядова рада здійснює захист прав засновника, кредиторів, донорів та кінцевих бенефіціарів Фонду, забезпечує виконання цілей Фонду та здійснює нагляд за управлінням Фонду.

(0) Коментарі(в)