Які помилки є типовими при підготовці документів для участі в Програмі “Енергодім”?
Об’єднання співвласників будинків, які є учасниками або потенційними учасниками Програми, зазвичай роблять однакові помилки в заявках.
Суттєва помилка в будь-якій заявці означає, що ОСББ доведеться витратити час на її доопрацювання, а значить отримати частину гранту пізніше, ніж очікувалось.
Для того аби об’єднання співвласників не втрачали час на усунення зауважень та не відкладали роботи з енергомодернізації, рекомендуємо ознайомитися з вичерпним актуальним переліком “типових помилок”, а також з коментарями щодо їх уникнення.
Формат цього матеріалу є зрозумілим та максимально доступним для того, щоб представники ОСББ та енергоаудитори могли проаналізувати помилки-зауваження та не допустити їх в своїй подальшій підготовці до участі в Програмі “Енергодім”.
Найчастішими помилками є невірне оформлення копій документів та витягів з протоколів загальних зборів ОСББ. Нерідко об’єднання співвласників подають до Фонду неповний пакет документів, зокрема — без обов’язкових додатків, а також зазначають загальну вартість проекту яка значно перевищує погоджену суму на загальних зборах співвласників будинку.
Отже, в таблиці описані найтиповіші помилки та розподілені на відповідні блоки:
- юридичні
- технічні
- фінансові
Наголошуємо, список також містить опис рішень, порад, які допоможуть подавати заявки без помилок, уникати неточностей та бути уважними до важливих деталей.
А ще, представникам ОСББ треба пам’ятати, що під час підготовки документів на участь в Програмі "Енергодім" (та інших етапів взаємодії з Фондом), вони можуть звернутися за консультацією до регіонального радника, який допоможе розібратися з усіма процедурами та умовами Програми. Інформацію про регіональних радників та їхні контакти можна знайти на карті
(0) Comments